konu neden kaldırıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ghostblue

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,043
0
ütopya
Bir konuyu neye göre kaldırıyorsunuz? Keyfinize göre mi? Bi açıklama da yok. Yahu arkadaşlar faydalansın diye udemy kurs linki bıraktım, materyal (video,dosya) paylaşımı da yok. Kaldırmışlar.
Bu saatten sonra tüm kurslar bedava olsa yine yazmam bu foruma. İnsanın sinirini zıplatıyorsunuz gece gece.

Konuyu kaldıran yöneticiden açıklama bekliyorum...

Konu linki: https://www.turkhackteam.org/showthread.php?t=1819182

Dipnot: Udemy konuları yasakçılar yazmadan önce alttaki yazıyı iyice okusun!

X' Alıntı:
Forum içinde Udemy ile ilgili video / belge paylaşımı ve isteği yasaklanmıştır.

Bu tür içerikleri paylaşanlar veya istekte bulunanlar 1 kez uyarıldıktan sonra, bu içerikleri paylaşmaya devam etmeleri durumunda cezalandırılacaklardır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Sessizer

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
867
0
000004
Yanlışlıkla olsa anlarımda neden keyiflerine göre kaldırsınlar anlamıyorum gelen geçen aynı şeyi söylüyor. Vardır bir bildikleri, bir yerde kurala uymamışsın kaldırılmış.

"Aaa ghostblue. Gece gece işim yok zaten dur şunun konusunu kapatayımda sinirleri zıplasın", demiyor adamlar.

нydrαтнαlleѕ

İSTİHBARAT!
8 Ocak 2017
3,208
2
1,443
Bir konuyu neye göre kaldırıyorsunuz? Keyfinize göre mi? Bi açıklama da yok. Yahu arkadaşlar faydalansın diye udemy kurs linki bıraktım, materyal (video,dosya) paylaşımı da yok. Kaldırmışlar.
Bu saatten sonra tüm kurslar bedava olsa yine yazmam bu foruma. İnsanın sinirini zıplatıyorsunuz gece gece.

Konuyu kaldıran yöneticiden açıklama bekliyorum...

Konu linki: https://www.turkhackteam.org/showthread.php?t=1819182

Dipnot: Udemy konuları yasakçılar yazmadan önce alttaki yazıyı iyice okusun!

Udemy başliğı altında tüm paylşımlar yasaklanmıştır.konu açmak yerine konuyu kaldıran yetkiliye özel mesajla sorabilirsiniz

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.