konularım neden siliniyor

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
gövde gösterisine açtığım konular nden siliniyor ben nerde hata yapıyorum çözemedim silinmemesi için önemli siteleri mi hacklemem gerek yoksa ben iyi hackleyemiyormuyum yahu hacklediğim sitelerin panelinden tut ana sayfadan çık heryerini index e boğuyorum index te tht yazısı mevcut zoneler turk-h den alınıyor yani nerde hatayapıyorum da siliniyor

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
Belli kurallar var dışına çıkarsan veya eksik bir şey yaparsan "Gövde Gösterisi" bölümünde affetmezler. Kuralları falan gözden geçir olmadı "Yöneticilere" başvur. Selam ve dua ile...

üstünde duracağım ve bir tane daha hack edip paylaşmayı düşünüyorum ve sorunu açıklayıp bana iletmelerini isteyeceğim

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
gövde gösterisine açtığım konular nden siliniyor ben nerde hata yapıyorum çözemedim silinmemesi için önemli siteleri mi hacklemem gerek yoksa ben iyi hackleyemiyormuyum yahu hacklediğim sitelerin panelinden tut ana sayfadan çık heryerini index e boğuyorum index te tht yazısı mevcut zoneler turk-h den alınıyor yani nerde hatayapıyorum da siliniyor

buyur babacanım:)http://www.turkhackteam.net/govde-g...at-etmeniz-gerekenler-ve-bolum-kurallari.html

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
bu kadarcık küçük bir hata için konumu slinirmiş hem hata benim değil tht nin benim nickim marze ama ben bir yıldır herkeze söyledim adminden tut asteğmene kadar nerdeyse mesaj attım yeni nickim By-BLG diye ama değişen olmadı indeximdede hem yeni nickim yazıyor yılda bir iki kz açılsa nick değişimi sıkıntı olmayacak ama değiştiren yok burdanda söylüyorum nickimi bir değiştirin

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
bu kadarcık küçük bir hata için konumu slinirmiş hem hata benim değil tht nin benim nickim marze ama ben bir yıldır herkeze söyledim adminden tut asteğmene kadar nerdeyse mesaj attım yeni nickim By-BLG diye ama değişen olmadı indeximdede hem yeni nickim yazıyor yılda bir iki kz açılsa nick değişimi sıkıntı olmayacak ama değiştiren yok burdanda söylüyorum nickimi bir değiştirin

buyur babacanım:)Şifre Talepleri - Turkhackteam.net/org - Turkish Hacking & Security Platform...

Reuters

Özel Üye
7 Tem 2013
7,261
4
Reu Island
Kısacası sana bir özet geçiyorum gövde gösterisi hakkında zone kaydı yanlış aldığında veya indexinde tht resmi olmadığında konunun silinir bir gün içerisinde 1 konu açabilirsin ama gövde gösterisine baktığımda ben senin 2 3 tane konun var editleyerek zone kayıtlarını 1 konuya tekrar paylaşabilirsin veya toplayıp zone kayıtlarınıda paylaşabilirsin

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya
ilgin için teşekkürler ben şifremi unutmadım :) tht ye üye olurken marze nickini öyle sallamıştım aradan bir yıl kadar geçti tht ye dadandım geri çıkamadım nickim byblg ydi her zaman sonra nick değiştirme bir kez açılmış onud aben kaçırmışım sonra adminlere mesaj attım nickimi By-BLG olarak değiştirin diye 1 yıldırda atıyorum hiç kimse değiştirmedi bende indexlerimde byblgnickini kullanıyorum marze yazmıyor yani ondan siliniyor konularım şu nick değişimini açsalar iyi olcak herkes adına ama açan yok ne yapalım
bende gövde gösterisinden uzak kalacağım demek oluyor bu
Kısacası sana bir özet geçiyorum gövde gösterisi hakkında zone kaydı yanlış aldığında veya indexinde tht resmi olmadığında konunun silinir bir gün içerisinde 1 konu açabilirsin ama gövde gösterisine baktığımda ben senin 2 3 tane konun var editleyerek zone kayıtlarını 1 konuya tekrar paylaşabilirsin veya toplayıp zone kayıtlarınıda paylaşabilirsin

sorun bu değildi teşekkürler

Köstebek-02

Yaşayan Forum Efsanesi
6 May 2008
15,580
45
Köstebek
ilgin için teşekkürler ben şifremi unutmadım :) tht ye üye olurken marze nickini öyle sallamıştım aradan bir yıl kadar geçti tht ye dadandım geri çıkamadım nickim byblg ydi her zaman sonra nick değiştirme bir kez açılmış onud aben kaçırmışım sonra adminlere mesaj attım nickimi By-BLG olarak değiştirin diye 1 yıldırda atıyorum hiç kimse değiştirmedi bende indexlerimde byblgnickini kullanıyorum marze yazmıyor yani ondan siliniyor konularım şu nick değişimini açsalar iyi olcak herkes adına ama açan yok ne yapalım

sen bir dene belki değiştirirler aynı şekilde doldur bilgilerini yaz ve beklemede kal babacanım:)

marze

Katılımcı Üye
8 Nis 2012
906
1
Antalya

sen bir dene belki değiştirirler aynı şekilde doldur bilgilerini yaz ve beklemede kal babacanım:)

tamam teşekkür ederim çok uğraştırdım seni :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.