Konum Neden Taşındı / Silindi ? [ Soru - Cevap ]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cuncir

Katılımcı Üye
25 Ocak 2016
779
0
Az önce MEB ile ilgili bı hatayı sormuştum başlık şaka amaçlıydı neden kaldırıldı

Lütfen " Mebi hackledim " " Hocalarımı hackledim " tarzında konular açmayın şaka amaçlı bile olsa. Konuda ki sorunuza gelecek olursak cevabınızı kendiniz vermişsiniz " Eğer vpn tarzı programlar kullanıyorsanız lütfen kaldırıp tekrar deneyiniz " yazıyor konuda. Eğer tatmin olmadıysanız düzgün başlıkla Yardım Merkezine konunuzu açabilirsiniz.

Baysal

Y.İ. ve ÜDY Kurulu Başkanı
21 Eki 2012
15,746
1,526
Hocam halen bir açıklama yapılmadı

Net bir bilgim yok. Üst düzey yöneticilerimiz öyle uygun görmüşler. Zaten bilgi sahibi olmuşsunuz kişi hakkında. İyi forumlar

off topicte bulununan e okul şifrelerini çalmıştım konusu neden silindi merak ediyorum

Açtığınız konu post kasılmaya meyilli idi. Sadece siz 6-7 post atmıştınız bile. Diğer postlarda boş ve gereksiz idi. Ayrıca THT misyonuna aykırı olan bu tür olayları anlatıp övünmeyi doğru bulmuyorum. İyi forumlar dilerim.

SunShine World hacked konum neden kapatıldı ? Oysaki GHOST-CLOUD hocamızdan izin alındıgını belirtmiştim ?

Zone sitesi uygun olmadığı için konunuz kaldırılmış. Reuters hocadan izin almanız gerekir bu tür durumlarda. İyi forumlar

Baysal

21 Eki 2012
15,746
1,526
# Teknoloji sitesi hacked # PresanS # adlı konum neden silindi?

Gövde gösterisi bölümünde 24 saatte 1 konu açabilirsiniz. Siz 2. yi açmışsınız. Vakit doldu ise açabilirsiniz tekrar.

"site açığını tespit edip admin bilgiler ele geçirme" adlı konunuza reklam içerdiği notu düşülmüş.
Diamodfox ile alakalı konunuza ise zararlı virüs barındırdığı notu düşülmüş.

İyi forumlar

AjaN Lord

Üye
10 Nis 2012
135
0
istanbul
anladım peki bu virus tespit ettiğiniz dosyada en ufak kanıt varmı ?
sanal makinada dış bağlantı veriyormu
neyse sağlık olsun

flagger

Katılımcı Üye
18 May 2013
526
0
evet konumu neden sildiniz hakim bey. zaten off topicti ve hiçbir hakaret veya reklam yoktu. sadece daha bilinçli bir türk toplumu için bir konu hazırlamıştım ve tartışmaya açıktı.

Baysal

21 Eki 2012
15,746
1,526
evet konumu neden sildiniz hakim bey. zaten off topicti ve hiçbir hakaret veya reklam yoktu. sadece daha bilinçli bir türk toplumu için bir konu hazırlamıştım ve tartışmaya açıktı.

İnsanların hassas noktaları hakkında çok net konuşmuşsunuz. Kavga çıkacağıda kesindi. Konuyu kaldırdım. Forumumuza uygun değil. Geri getirilmesi konusunda ısrarcı olmazsanız sevinirim. İyi forumlar dilerim.

flagger

Katılımcı Üye
18 May 2013
526
0
İnsanların hassas noktaları hakkında çok net konuşmuşsunuz. Kavga çıkacağıda kesindi. Konuyu kaldırdım. Forumumuza uygun değil. Geri getirilmesi konusunda ısrarcı olmazsanız sevinirim. İyi forumlar dilerim.

peki konudaki metinlerini bana yollayabilirmisiniz. mümkünse editlerim. veya bende kalır.
birde kavga çıkacağı kesindi demişsiniz. kavga çıkarsa silerdiniz 3-4 saat geçti hiçbir kavga yoktu ortada.

Baysal

21 Eki 2012
15,746
1,526
peki konudaki metinlerini bana yollayabilirmisiniz. mümkünse editlerim. veya bende kalır.
birde kavga çıkacağı kesindi demişsiniz. kavga çıkarsa silerdiniz 3-4 saat geçti hiçbir kavga yoktu ortada.

İnsanların hassas noktalarına yönelik o kadar net konuşamazsınız. Kavga çıkarma potansiyeli olan konular kaldırılır. Açıklama bu kadar. Daha fazla bilgi isterseniz öm atabilirsiniz.

Mybb Ortak Op ve Italya Devlet Sitesi SARUH4N-GECEGEZEN konum neden kaldırldı acaba?

İtalyan devlet sitesi adlı konunuz sizden daha önce paylaşılmış

http://www.zone-h.org/mirror/id/27044415

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.