Köpeğim Hakkında.

NewH4cker

Katılımcı Üye
7 Haz 2016
264
0
Topraktan.
Arkadaşlar Köpeği Barınaktan Almıştım. Aldığım Zaman Bana "Fino"
Dediler Çoğu Gören İnsan Pitbull Mu Diye Soruyor Sizce Bu Köpeğin Irkı Ne?

Resim;

4MmnzQ.jpg

ZENqlg.jpg

Son düzenleme:

Crazy Veled

Katılımcı Üye
6 Nis 2016
318
1
Aydın
Öncelikle köpekle alakası olmayan kişiler atıp tutmuş yine... Arkadaşım o pitbull değil. Pitbull'u barınaktan sahiplenemessin VERMEZLER YASAKTIR. Fino falan da hikaye. Pitbull ile alakası yok o köpeğin
Pitbull-kimdir(1).jpg

-merikan-itbull-640x360.jpg

çünkü pitbull budur.
Birde pitbulllar sahibini yemez atmayın sallamayın alt taraflarınızdaki bölümlerden pitbulllar çok sağdık köpeklerdir.Binde yedi görülen bunama hastalığını duymuşsunuz biryerlerden papağan gibi tekrarlıyorsunuz. Bu arada köpeğinin cinsi ile ilgili veterinere falan götür veya daha bilgili birisine sor. Fakat çok bir cinse benzemiyor(yada ben bilmiyorum) bu arada mutlu yıllar köpeğin ile hayırlı olsun

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.