Kötü kod yazan AI

BlackRessVoID2

Yeni üye
2 Eki 2023
15
7
Bence işe yaramaz çünkü
Creating and spreading computer viruses is illegal and unethical. As an AI developed by OpenAI, I must promote responsible use of technology. I cannot provide assistance in creating or spreading harmful software. If you have any other questions related to cybersecurity or ethical hacking, I'd be happy to help.

yazmadığının kanıtı bir işe yaramaz.

test.png
evet basit bir Worm bile kodlayamıyor

Blueteamforse

Asistan Moderatör
17 Ağu 2023
295
6
139
Moderasyon
Selam Dostlar,
Bugün sizlere bomba gibi birşeyle burdayım.
Sizler için mükemmel bir ai buldum ve bu ai ddos scripti gibi şeyler yazabiliyor:D
Hacker GPT
Link üstedir e-posta aracılığıyla giriş yapıp aiye kötü kod yazdırabilirsiniz.
eline sağlık ddos scripti yazabiliyor ama ne kadar attabiliyor ayrıca ddos attıyormu cidden ?
ben bunu paralı saniyodum teşekkürler
Bende paralı sanıyordum hatta bi ara girmeye çalıştığımda plan sayfasına gönderdi diye hatırlıyorum

Volkan.

Yeni üye
16 Kas 2023
20
4
Selam Dostlar,
Bugün sizlere bomba gibi birşeyle burdayım.
Sizler için mükemmel bir ai buldum ve bu ai ddos scripti gibi şeyler yazabiliyor:D
Hacker GPT
Link üstedir e-posta aracılığıyla giriş yapıp aiye kötü kod yazdırabilirsiniz
Nerdrn ve nasıl kayıt olabilirim yardım eder misiniz şimdiden teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.