Küçük boyutlu zmn geçirmek ıcın oyun arıom

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hellbas

Üye
19 Ağu 2010
235
0
Arkaşlar küçük boyutlu zmn gecırmek ıın oyun arıyorum bıldıgınız oyunların ısımlerını yazarmısınz 100mb ve altı olursa ısı olur

v3nomtR

Kıdemli Üye
23 Şub 2010
2,688
0
İstanbul
prince of persia sand of time :

Sistem : 800Mhz İşlemci
128Mb Ram
64Mb Geforce Fx yada Ati 9000 Pro
1.2Gb Boş Alan

need for speed underground 2:

İşlemci:933 Mhz Pentium III or Athlon XP İşlemci
RAM:256 Mb RAM
İşletim Sistemi:Windows 98/98SE/ME/2000/XP
AGP Video Card with 32 MB and a DirectX 8.1 compatible driver (GeForce2+ /Radeon 7500+)
8X Speed CD/DVD-ROM
2 Gb Boş Disk Alanı

Fifa 2005 :

Isletim Sistemi - Windows 98/2000/Me/XP
Islemci - Intel Pentium III 700MHz
RAM - 128MB RAM (Windows 2000/XP 256MB RAM istiyor)
Hard Disk- 800MB
CD-DVD - 32 x
Grafik Kart - 32MB Direct3D*
Ses Karti- DirectX 9.0b destekli
DirectX - Versiyon 9.0b

önerdiğim oyunlar az boyutlu oldukları için eski oldukları belli oluor ama sıkılmazsınız.

oyunları oynamak için gereken sistem bilgileri verilmiştir ve bu bilgiler tamamen kopyala yapıştırdır.
:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.