Kullanıcı sözleşmesi

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
Beyler selamlar. Bi mobil uygulama yapiyorum da mantik olarak instagram benzeri bişey. Detaylı kullanici sözleşmesi ne şekilde oluşturabilirim? Herhangi birisi herhangi bi hak hukuk iddia edemeyecek şekilde.

Gondolcu

Üye
2 Ağu 2021
73
20
Beyler selamlar. Bi mobil uygulama yapiyorum da mantik olarak instagram benzeri bişey. Detaylı kullanici sözleşmesi ne şekilde oluşturabilirim? Herhangi birisi herhangi bi hak hukuk iddia edemeyecek şekilde.
Her kullanıcının hakkı & hukuku vardır. Zaten böyle bir sözleşme yaparsanız, kullanıcı uygulamadan uzak durur.(Şahsen ben böyle yapardım.)

Her kullanıcının hakkı & hukuku vardır. Zaten böyle bir sözleşme yaparsanız, kullanıcı uygulamadan uzak durur.(Şahsen ben böyle yapardım.)
Yani uygulama ile iyi bir çıkış yapmak istiyorsanız bunu göze almalısınız. Böyle prosedürler ile uğraşmak istemiyorsanız yazdığınız uygulamaları satabilirsiniz. Böylece daha seri ve kolay kazanç elde edersiniz:)

'Börteçine

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Şub 2016
7,577
14
767
merhaba

bilgileri reklam şirketlerine satma veya 3. kişilerle paylaşma maddeleri koymasanız bile kendinizi koruma altına almak zorundasınız örnek olarak uygulamadan kötü niyetli birisi gelip ekran görüntüsü alarak kullanıcının görüntülerini istenmeyen işlerde kullanabilir bunun sorumluğunu almadığınızı da belirtmeniz gerekli

KaFDeR

Kıdemli Üye
4 Ocak 2012
3,106
0
merhaba

bilgileri reklam şirketlerine satma veya 3. kişilerle paylaşma maddeleri koymasanız bile kendinizi koruma altına almak zorundasınız örnek olarak uygulamadan kötü niyetli birisi gelip ekran görüntüsü alarak kullanıcının görüntülerini istenmeyen işlerde kullanabilir bunun sorumluğunu almadığınızı da belirtmeniz gerekli
Bu maddeleri nereden bulabilirim sorum o zaten

Nonantiy

Moderasyon Ekibi Lider Yardımcısı
28 Haz 2020
1,987
5
1,082
Kayseri
Merhabalar,

tam olarak adamın bilgilerini yazım kurallarına uygun bir şekilde yazın. Ardından bilgilerini nerede tutucağınızı kimlere vericeğinizi veya vermeyeceğinizi yazmanız yeterli olucaktır. Veya bunu bunu kabul ederseniz ne olur gibide yazmanızı öneririm.

İyi günler dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.