Kullanılabilir VPN Lazım

PolyanaCC

Üye
14 Şub 2019
103
2
7. Cadde
Merhaba arkadaşlar,

Android'de, ortalama bir düzey, ücretsiz veya lisans anahtarı mevcut, yabancı ülkelerin (hepsinin olduğu) bir VPN lazım. Hesap indirmeye çalıştığım için öyle yedi ülke olan VPN olmamalı.
Örn; Avrupa, Antartika v.s. hepsi bir arada bulunmalı.

Şimdiden teşekkür eder, iyi forumlar dilerim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

xMit

Uzman üye
13 Mar 2016
1,202
10
Root@xMit:~#
Arkadaşlar bana yabancı ulkelwrin hepsinin olduğu vpn lazm hesap vuruyorum oyle 7 ulke olan vpn olmamali bi bakiom avrupa hesap bir bakiyor antartika örneğin bunlar yani androidde her ülke olan ortalama bi duzey ücretsiz ve ya lisans keyi mevcut bir vpn ihtiyacm var

Söyledigini anladım ben `` Hola Vpn Kur Crhome tarayıcına keyfine bak :yardimsever

PolyanaCC

ByKutup

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
545
1
Rusya
Dostum Androide En Ve En iyisi VPNHUB dır Denemeni tavsiye ederim Ben Gayet Cook Mutluyum Bu vpn den Indirip deniyebilirsin olumsuz Bir gorusun Olursa Ö.m Atabilirsin.

Roothaning

Katılımcı Üye
1 Ocak 2019
653
2
Seed4 kullanabilirsin 1 sene ücretsiz birçok ülkede var pc ve mobil uyumlu sitelerinden üyelik aç promasyon kodu BUZZ olması lazım forumda yazmıştı biri çalışıyor hala.

papa50

Yeni üye
25 Şub 2019
4
0
Bursa
https://supervpn-free-vpn-client.tr.uptodown.com/android

En iyi vpn budur açtığınızda kasmadan rahat kullanabilceğıniz kesinlikle uğraştırmıyor. Şiddetli Tavsiye Teşvik eder. :D

Son düzenleme:

PolyanaCC

Üye
14 Şub 2019
103
2
7. Cadde
Hola VPN eklentili deneyebilirsin telde ise psiphon

Aynen Albayım bu çok işime yaradı kapatmadan apk li full surum kullanmaya basladim ve kullandimi hissetirmiyor yani yavaslama filan hep acik :)

Ne için kullanacaksınız bilmiyorum ama operanın kendi vpni var herhangi bir uygulamaya gerek yok.

Androidde var mı insta hackte kullaniyorum brezilya filan romanya hepsi lazm

Bilgisayar için zenMate
Telefon içinse Turbo vpn

8 ulke olmamali en az 20 locasyon

Moderatör tarafında düzenlendi:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.