Kullanılmış, Şifre Kırılamamış Wordpress Site Listesi Hakkında

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
2
Ankara / Zürih

Dostlar merhabalar,

Dünya genelinde kullanılan Wordpress sistemlerin güncelliği hakkında araştırma yapıyorum. Anket misali, sonuçlarını da derginin bir tanesinde paylaşmak üzere ortalama sonuç çıkartacağıım.

Bu konuda sizlerin brute-force denemeleri yaptığı ve şifrelerinin kırılmadığı web site listesini bana yollayabilirse çok memnun olurum.

Aynı zamanda yüksek sayıda yollayan arkadaşlarımıza random steam ürün kodu hediye edeceğim. Ücret karşılığı olduğu düşünülmesin, yardımı icabında teşekkür mahiyetindedir.

Merak eden arkadaşlar için, wordpress sistemlerde readme.html dosyası varsa onun üzerinden yok ise, me-ta etiketi altında generator ismi üzerinden araştırma yapacağım.

Hem taranmış siteler bir işe yaramış olur, hem de sizlere hediyem ürün kodu-anahtarı olur.

Yardımcı olacak arkadaşlar için çok teşekkür ederim.

Bana özel mesaj atabilirseniz isterseniz ö.m yoluyla isterseniz de telegram, whatsapp, facebook, twitter veya instagram aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.