Kulüp Takip v3.0 Öneri & Görüş

Mr. Immortal

Uzman üye
27 Mar 2016
1,278
3
Selamlar :) İlk defa böyle bir konu açma gereği duydum . Çünkü cidden tıkandım ve sizin görüşlerinize ihtiyacım var.

Biliyorsunuz , daha önceden "Kulüp Takip" uygulamasının ilk iki versiyonuu yazdım.Lakin anlık bir güncelleme yapılmıyordu , her ne kadar veritabanı kullansam bile.Ben de bir web sitesi oluşturup , sadece kulüp yöneticilerine şifre verip giriş sağlayıp çeşitli eylemler geçekleştirebilecekleri bir program yazmak istedim

Görüntüler (Web)

BA10jQ.png

ZEaVlo.png

Siteye , Ekleme,Silme ve Varolan bir kayıtı düzenleme gibi özellikler getirmek istiyorum.

Sizden , bu programa ve web sitesine neler ekleyebileceğim konusunda öneri almak isterim.

'Warrior

Uzman üye
15 Mar 2017
1,055
1
27
WİSTAN
Selamlar :) İlk defa böyle bir konu açma gereği duydum . Çünkü cidden tıkandım ve sizin görüşlerinize ihtiyacım var.

Biliyorsunuz , daha önceden "Kulüp Takip" uygulamasının ilk iki versiyonuu yazdım.Lakin anlık bir güncelleme yapılmıyordu , her ne kadar veritabanı kullansam bile.Ben de bir web sitesi oluşturup , sadece kulüp yöneticilerine şifre verip giriş sağlayıp çeşitli eylemler geçekleştirebilecekleri bir program yazmak istedim

Görüntüler (Web)

BA10jQ.png

ZEaVlo.png

Siteye , Ekleme,Silme ve Varolan bir kayıtı düzenleme gibi özellikler getirmek istiyorum.

Sizden , bu programa ve web sitesine neler ekleyebileceğim konusunda öneri almak isterim.

Canlı Sohbet odası kurabilirsiniz , ancak bu veritabanına bayagı bir yük bindirecektir sizin kararınız :) .

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.