Küme programı hk

8 Eyl 2016
113
0
TurkHackTeam
Asteğmen
Genel Bilgiler
Nereden
TurkHackTeam
Konular
14

Teşekkür (Etti): 17
Teşekkür (Aldı): 4

Alt Kume Visual Basic

Merhaba arkadaslar bana bi program yapabilcek varmi
Icerik soyle:
Mesela ustte kume yeri olcak mesela 1,5,2 yazacaz alttada alt kume olcak.Orayada mesela 1,5 yazinca dogru diyecek 1diyince dogru diyecek 1,2diyince dogru diyecek ama 1,2,8 yazinca yanlis diyecek.Lutfen yapabilen varsa yapsin bana.

Moderatör tarafında düzenlendi:
8 Eyl 2016
113
0
TurkHackTeam
Yok bi kume yaziyoruz o kumenin elemanlarini yazinca dogru diyor mesela yukariya 1,2,3 yaziyoz.bunun elemanlari nedir 1 , 2, 3,(12), (13),(23) mesela kisi bunlari yazinca dogru diyecek baska bisey yazinca yanlis diyecek

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
104
Anıtkabir
Yani bir kümemiz var, eğer kullanıcı kümenin bir elemanını doğru girerse pozitif, iki elemanını doğru girerse pozitif... vs... ama eğer bir elemanı yanlış girerse; Negatif yanıt dönecek. Doğru anladıysam onaylayın ben de bugün içinde yazar buradan iletirim.

Düzenleme: Programın asıl amacı ne olacak ? Bunu da iletirseniz daha iyi bir sonuç çıkacaktır ortaya.

Son düzenleme:
8 Eyl 2016
113
0
TurkHackTeam
Yani bir kümemiz var, eğer kullanıcı kümenin bir elemanını doğru girerse pozitif, iki elemanını doğru girerse pozitif... vs... ama eğer bir elemanı yanlış girerse; Negatif yanıt dönecek. Doğru anladıysam onaylayın ben de bugün içinde yazar buradan iletirim.

Düzenleme: Programın asıl amacı ne olacak ? Bunu da iletirseniz daha iyi bir sonuç çıkacaktır ortaya.
Aynen oyle olacak.Bide programin amaci matematik proje odevi.Bide yazarsaniz Sadece bi koseye Alihan Design yazarmisiniz.Cok tesekkur ederim.

AlinganPanda

Uzman üye
30 May 2014
1,786
1
104
Anıtkabir

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.