Kurbanlari Garantiye Almak?

AZERBAYCAN99

Yeni üye
30 Tem 2017
28
0
Kurbanlari Garantiye Almak Isdiyorum Gitmemesi Icin Neler Yapayim Botnet Falan Diyodu Kimse Ayrintili Acikliycak Varmi Yardim Edersiniz Sevinirim

Azenis

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
887
0
Böyle bir garanti yok dostum,ama yeni yeni Crypterlar kullana bilirsin .
Çoğu insanlar antivirüs programı kullanmazlar onlar pek kaçmaz ama ara sıra bilgisayarını tarayanlar var ve güçlü anti programları kullanırlar firewall vs.Tek kişi virüsünü virustotale taratırsa tüm kurbanların kaybolur tabi anti kullanmayanlar kalır sadece.

AZERBAYCAN99

Yeni üye
30 Tem 2017
28
0
Böyle bir garanti yok dostum,ama yeni yeni Crypterlar kullana bilirsin .
Çoğu insanlar antivirüs programı kullanmazlar onlar pek kaçmaz ama ara sıra bilgisayarını tarayanlar var ve güçlü anti programları kullanırlar firewall vs.Tek kişi virüsünü virustotale taratırsa tüm kurbanların kaybolur tabi anti kullanmayanlar kalır sadece.

Botnet Hakkinda Bilgin Varmi Krds?

Azenis

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
887
0
Uzun zaman önce botnetim vardı ama kurban kasıp hemen saldırı yapmak lazım enkısa zamanda çünkü kurbanlar gider.Artık uraşmıyorum botnet ile kendi yöntemlerim var hiç sorma :D

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
Hocam olay kurbanları kaçırmamaksa fazla belli etmeyeceksin birine bilgisayarında onun dışında biri var hissini verirsen bu tedirginlik adama kamerayı bile bantlatır yani :D o yüzden sakinden alttan alttan yapmanı tavsiye ederim işini

ktsociety

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
602
7
Teşkilât
kamera bantlamaya canli canli sahit oldum beyler :)
Hocam bir yandan bakarsan çok haklı bir durum gibime geliyor ergenler için bütün işini bilgisayar karşısında bitiren insanlar var :D :D teknolojinin full hd yanlarını kullananlar falan :diablo Kamerayı bantlamaktaki heveslerini anlamış değilim ama yani sen kimsin peşinde kim olabilirde kamerana sızıp senden görüntü alacak :D :D maalesef toplum paranoya içerisinde kalmış ben mic'i bantlayanı gördüm hocam diyorum ses gitmeyecekmi olsun benim sesim olduğu belli olmaz diyor :D bunun yerine sağlam virüs koruması güncellemeler yapsa daha iyi gibi :puah:puah

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.