Kurtlar Vadisi Kılıç Tasarımım

'PoseidonKairos

Katılımcı Üye
14 Şub 2023
273
357
Değişik birşeyler denemek istedim. Umarım beğenirsiniz.

İmzalı:

f2dl3z9.jpg

İmzasız:
n3imk5g.jpg

Memati'

Co Admin Yardımcısı
7 Nis 2020
2,294
3,536
Atilla Olgaç çok başarılı bir sanatçı, tasarımda epey güzel olmuş :)

'PoseidonKairos

Katılımcı Üye
14 Şub 2023
273
357

Berceste.

Uzman üye
21 Tem 2020
1,029
960
Öğrendiğin her bilgi geleceğine bir yatırımdır. Tasarımlarını gayet başarılı ve güzel buluyorum. Bu yolda vazgeçmediğin sürece çok iyi yerlere geleceğine eminim. Eline emeğine sağlık, başarılar diliyorum.

'PoseidonKairos

Katılımcı Üye
14 Şub 2023
273
357
Mona lisa tablosu gibi elinize sağlık

Öğrendiğin her bilgi geleceğine bir yatırımdır. Tasarımlarını gayet başarılı ve güzel buluyorum. Bu yolda vazgeçmediğin sürece çok iyi yerlere geleceğine eminim. Eline emeğine sağlık, başarılar diliyorum.

elinize sağlık hocam
Hepinize teşekkür ederim 🌹

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.