Kyk İnterneti Yardım

AydnAKTURK

Üye
9 Tem 2015
82
0
SelamünAleyküm

Dostlarım kyk yurtdundayım buranın sunmuş olduğu rezalet interneti artık beni son noktaya getirdi
Bi giriyor 5-10 dk sonra bi gidiyor abi nereye gidiyor bu ??

Kafayı yedim 2 saattir giremiyom internete telefonun anteni bozuk çekmiyor.

Beyler varmı bu kyk interneti için bir taktik
Yada ağı komple ele geçirme gibisinden birşeyler olabilirmi varsa bi el atı verin.

Bursadan Selam Olsun.

GestapoEfsane

Kıdemli Üye
24 Eyl 2016
4,046
3
Nereye
slm arkadaşım interneti leptaptanmı masa üstü pc denmi telefondanmı kullanıyosun bunuda belirtseydin eyi olurdu her neyse leptap veya masa üstü için bi önerim olucak sana ben şahsen dumpper v60.8 i kullanıyorum yanlız leptaplarda pasif kalıyor harici bi warles le beraber kullanırsan verimli olur yani dumpper şifre kırma programı boşver yurdun netini sagdan soldan biyerlerden şifre kırmaya bak takıldıgın bişey olursa yazarsın yardımcı olmaya çalışırım iyi kırmalar : )

PourLa

Uzman üye
27 Mar 2016
1,659
30
İnterneti ele geçirme değilde modem arayüzüne girebilirsen giren kişilerin internetini sınırlaya bilirsin kendine daha çok erişim hakkı verebilirsin.

AydnAKTURK

Üye
9 Tem 2015
82
0
Laptob var telefonda da durum aynı hocam harici bir usb wifi modem aldım çift antenli falan idare ediiyor o ama internet 0.71 mgbs faln çıkıyor işin garip yani upload 1.50 çıkıyor anlamadım gitti yakında wifi olsa ona bağlanayım ama abi yurtdu öyle bir yapmışlar etrafında ne ev ne bişey yok :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.