Laptobu modem gibi kullanma

alpay1173

Üye
22 Ağu 2010
112
0
Arkadaşlar benim internetim kablolu , kablosuza geçicem ama o zamana kadar idare edicek bir çare bulmam lazım . Geçenlerde yeni akıllı telefon aldım ki bilirsiniz internet olmadıktan sonra fazla bişey yapılamıyor, ben kendi internetimi kablosuza çevirip evin içindeyken telefonumdan bağlanmak istiyorum bunun ile ilgili yardımlarınızı bekliyorum. İnternette baya araştırdım Confety vs programlar çıktı ama hiç biri windows xp yi desteklemiyor onun için yapamadım sizden gelicek yorumları ekliyorum herkese iyi forumlar dilerim

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0
o programlara aldırış etme. ayrıca pc nin içinde olması lazım o özellik öyle şey olsa herkes kullanır bence mobil internet paketi diye bişi olmazdı ama bazı pclerde olabiliyo o özellik telefonlarda da oluyo mesele benim telefonu modem gibi kullanabiliyorum

alpay1173

Üye
22 Ağu 2010
112
0
bende telefonumu modem gibi kullanabiliyorum , windows 7 lerin kendi içinde var o özellik wirfless alıcısı olan şeyler için mesala laptoplar içn ama xp de olmuyor bi ara olmuştu sonra yine olmadı

alpay1173

Üye
22 Ağu 2010
112
0
kardeş o zaman bulursan banada pm at aylık 11 lira veriyorum 500 mb hemen bitiyo htc desire c kullanıyorum zaten internette yavaş. kardeşimde ayrı para veriyo. israf olmasın :) ciddiyim bulursan pm at konuyu takipteyim

bulursam tabiki pm atarım ama inşallah boşa kürek sallamıyoruzdur

Telefonu Kullanabilirsin O Programlar İşe Yaramıyor Bence ?

programlar bencede işe yaramıyor gibi ama telefonumu nasıl kullanıcam sanırsam yanlış anladın ?

alpay1173

Üye
22 Ağu 2010
112
0
kardeşim benim için uğraşıp araştırdığın için çok teşekkür ederim ama malesef modemim kablo çıkışlı ve kablosuz modem almama baya süre var , yeni telefonda aldım ki e haliyle internet bi şekilde lazım evin içindeken hiç olmadı ki genelde evdeyimdir

speeddy

Katılımcı Üye
3 Eki 2012
659
0
kardeşim benim için uğraşıp araştırdığın için çok teşekkür ederim ama malesef modemim kablo çıkışlı ve kablosuz modem almama baya süre var , yeni telefonda aldım ki e haliyle internet bi şekilde lazım evin içindeken hiç olmadı ki genelde evdeyimdir

Telefon Android İse Ayalar>Kablosuz Ağ Ayaları>Taşınabilir wifi Ayarları Açıp Kablosuz Gibi Bağlanırsın

BlackWhitexx

Kıdemli Üye
3 Tem 2013
2,789
0

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.