Laptop hakkında görüşünüz (Açık Getirin Artık)

Çakma Madara'

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
350
0
Hp yerine arkadaşın söylediği laptop daha mantıklı. .Ayrıca Cihan laptop önerini kullanacağım :) bana da lazım ekstra bir laptop da uygun fiyatlı bulamıyordum.

Crypto07

Üye
17 Ağu 2015
70
0

jakoba99

Uzman üye
24 Haz 2013
1,972
0
-
Ben olsam o bilgisayar yerine bu bilgisayarı alırım ileridede 4 gb ram daha eklerim 8gb ram olur ve elime birazdaha para geçince 1 tanede ssd alırım. Bu bilgisayar senin attığın bilgisayardan daha performanslı !
Dell Inspiron 3542 B51F45C *Notebook*Notebook Laptop Fiyatları Dizüstü Kampanya Sadece Notebook

Hocamın dediği gibi DELL laptop çok güzeldi.Abimde kendine aldı aynı modeli fakat 820M ekran kartı var onda 1600 Tl'ye aldı hiç AMD falan gitme direk ver inteli al problemin olmaz :)

Son düzenleme:

cihan3469

Uzman üye
28 Ağu 2011
1,893
1
30Km Güneyde
Hocamın dediği gibi DELL laptop çok güzeldi.Bende abime aldım aynı modeli fakat 820M ekran kartı var onda 1600 Tl'ye aldı hiç AMD falan gitme direk ver inteli al problemin olmaz :)

Katılıyorum :). Zaten HP ilanını okuyunca bilmeyen bir insan bile kıllanır herhalde.
Neyse, canavar denen makinanın işlemcisi 4005u'nun da altında performans veriyor.
Ekran kartı kısmına girmiyorum bile, 6GB kısmını görmem yetti. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.