Donanım Laptop için yeni batarya aldım ama dolmuyor

14 Mar 2017
158
0
Arkadaşlar laptop için batarya almıştım fakat iki buçuk saat oldu hala şarj %0. Şarj oluyor diye gösteriyor ama ortada gözle görülür bir değişiklik yok, bazı arkadaşlar "laptopu kapat bir kenarda şarj olsun yavaş çalışıyor olabilir." dediler, şuan bir kenara bıraktım şarj takılı halde kapalı durumda duruyor. Daha kargodan bugün geldi. 2200mAh sizce ne kadar sürede dolar ?

14 Mar 2017
158
0

hayalet18

Kıdemli Üye
3 Şub 2015
2,327
2
ERMENISTAN
ZorroCrimes
1 batarya bozuktur
2 batarya giriş yuva varya tırnaklar onlar kısa devre vb olma ihtimali var, batarya yuvası soketi
3 batarya alırken leptop marka model seri numarasına göre, bide batarya marka model seri numarasına göre al,batarya yuvasında yazılar yazar
4 ben genelde, eğer anakart batarya yuvası arızalı değilse, ona göre sipariş ediyorum , gerekirse bilgisayarcıda bi ölçtür batarya soketini yuvasını, çalıştığım saglam firmalar var onlardan genelde alıyorum, yada direk leptopu garantiye gönderip orda denettirip alıyorum, leptop bios güncellemesi yap , leptop bios sıfırla bide öyle dene, eski batarya ve yeni batarya karşılaştır üstündeki woltaj degerler vb

Nickzsche

Yeni üye
14 Tem 2020
38
0
Hollywood
ZorroCrimes
1 batarya bozuktur
2 batarya giriş yuva varya tırnaklar onlar kısa devre vb olma ihtimali var, batarya yuvası soketi
3 batarya alırken leptop marka model seri numarasına göre, bide batarya marka model seri numarasına göre al,batarya yuvasında yazılar yazar
4 ben genelde, eğer anakart batarya yuvası arızalı değilse, ona göre sipariş ediyorum , gerekirse bilgisayarcıda bi ölçtür batarya soketini yuvasını, çalıştığım saglam firmalar var onlardan genelde alıyorum, yada direk leptopu garantiye gönderip orda denettirip alıyorum, leptop bios güncellemesi yap , leptop bios sıfırla bide öyle dene, eski batarya ve yeni batarya karşılaştır üstündeki woltaj degerler vb
+ olarak 5) laptop şarj soketin bozuktur , şarj aletin bozuktur, sen bu setleri bi yenile sonra bidaha konuşalım

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.