laptop klavyesi temizlenebilirmi?

erkan170

Üye
22 Ağu 2009
116
0
merhaba arkadaşlar laptoba ıce tea döktüm ve 10sn içerisinde bir hışımla temizledim şükür laptop çalışıyor 6.gün oldu ama bazı tuşlar zor basıom basınca içeri girip çok yavaş çıkıyor tahminen ice tea yapışıklığından acaba bilgisayarcıya götürsem temizlebilirmi laptop klavyesi?

Izner

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
600
0
DEAD CİTY
merhaba arkadaşlar laptoba ıce tea döktüm ve 10sn içerisinde bir hışımla temizledim şükür laptop çalışıyor 6.gün oldu ama bazı tuşlar zor basıom basınca içeri girip çok yavaş çıkıyor tahminen ice tea yapışıklığından acaba bilgisayarcıya götürsem temizlebilirmi laptop klavyesi?

Geçmiş olsun Asteğmenim, Daha dikkatli olmanızı tavsiye ederim. Şimdi ekleyeceğim video'yu dikkatli bir şekilde izlerseniz. Nasıl yapacağını anlayacağınızı umud ediyorum.
Laptop Temizlemekten Korkmayın. Detayli videp ilk buna bakınız.[/ame]"][ame="https://www.youtube.com/watch?v=BJ3mAbu3LD0"]Laptop Temizlemekten Korkmayın. Detayli videp ilk buna bakınız.[/ame]

Saygılarımla,
Izner.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.