Laptop (Notebook) Önerisi

'DECCAL

Katılımcı Üye
18 May 2014
945
0
Selamun Aleyküm Arkadaşlar,

Beni tanıyanlar vardır. Zamanında yöneticilik yaptığım bu forumdan çeşitli sebeplerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım. Şimdi ise bir konu hakkında sizden yardım istiyorum. Arkadaşlar ağır proğramları kaldırabilecek güçte bir laptop alma düşüncesindeyim ancak hem doların artışı hem ülke içi sorunlar sebebi ile fiyatlar bir hayli artmış. Aradığım bilgisayarı bulamadım eğer bildiğiniz varsa sizden yardım istiyorum.

Fiyat Aralığı: 0-2500 TL

Aradığım Minimum Özellikler:

* İşlemcisi en az İntel'lerde i5 Amd'lerde a8 olması
* En az 2.4 GHZ işlemci hızı
* En az 2 GB ekran kartı

sewar

Üye
31 Eki 2015
124
0
kesinlikle macbook air-pro al özlellikleri düşük ama performansı çok daha iyi özelliklere çok inanma pclerde macbook larda düşük gösteriyor ama yüksek

Slayer~Man

Uzman üye
10 May 2014
1,610
0
Trabzon
Quinones modumun yaptığı tavsiye laptoplara katılıyorum biri hariç hp almanı tavsiye etmem ısınma problemi artı olarak hp pavilion serilerinde ilerleyen zamanlarda ekran kartı çipi yanma sorunu %60-70 civarında görülüyor. Görünüm ve tasarım olarak asusun laptopları göze hitap eder. Eğer kalite arıyorsan Lenovo Z50 serisi senin için biçilmiş kaftan ..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.