Laptop Öneri (Acil Öneri)

dgkn7

Üye
7 Ocak 2013
243
0
istanbul
Selamun aleykum hocalarım artık bana şöyle bi adam akıllı max 1650 tl civarı bir latop önerin. Cidden artık bıtkınlık geldi hergün latoplara bakmaktan.

Kullanım Amaçları:

Genelde internet falan çok az oyun. Oyun derkende cs pes vs

İstediğim Özellikler:

4 gb en az ramı olsun 2 gb ekran kartı falan idare eder. i5 işlemci olursa müthiş olur

Şimdiden googleye falan sor diyen arkadaşlara sesleniyorum burası yardım forumu ve burdaki hocalarımın bilgisine güveniyorum.

hp-dell de kimse beğenmiyordu asus lenova vs olabilir

Şimdiden teşekkürler önerilerinizi eksik etmeyin.

Son düzenleme:

Andrei Rublev

Kadim Üye
30 Ocak 2006
5,057
1
Selamun aleykum hocalarım artık bana şöyle bi adam akıllı max 1650 tl civarı bir latop önerin. Cidden artık bıtkınlık geldi hergün latoplara bakmaktan.

Kullanım Amaçları:

Genelde internet falan çok az oyun. Oyun derkende cs pes vs

İstediğim Özellikler:

4 gb en az ramı olsun 2 gb ekran kartı falan idare eder.

Şimdiden googleye falan sor diyen arkadaşlara sesleniyorum burası yardım forumu ve burdaki hocalarımın bilgisine güveniyorum.

hp-dell de kimse beğenmiyordu asus lenova vs olabilir

Şimdiden teşekkürler önerilerinizi eksik etmeyin.

vatan computer'dan bak derim.iyidir.hele ki hafta sonu indirimlerini kaçırma.şu sıralar biliyorsun dolar tavan yaptı.laptop almak akıl karı değil gibi ama acil lazımsa şuna bi bak derim çok yüksek kalitedeki oyunları muhtemelen oynatmayacakdır ama söylediğin tür oyunları rahatlıkla kaldırır.

LENOVO YOGA500 CORE İ3 4030U 1.9GHZ-4GB-500GBSSHD-14''-INT -W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

dgkn7

Üye
7 Ocak 2013
243
0
istanbul
vatan computer'dan bak derim.iyidir.hele ki hafta sonu indirimlerini kaçırma.şu sıralar biliyorsun dolar tavan yaptı.laptop almak akıl karı değil gibi ama acil lazımsa şuna bi bak derim çok yüksek kalitedeki oyunları muhtemelen oynatmayacakdır ama söylediğin tür oyunları rahatlıkla kaldırır.

LENOVO YOGA500 CORE İ3 4030U 1.9GHZ-4GB-500GBSSHD-14''-INT -W8.1 NOTEBOOK - Vatan Bilgisayar

hocam 1 kasımdan sonra ne diyorsunuz düşer mi ?

Andrei Rublev

Kadim Üye
30 Ocak 2006
5,057
1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.