Laptop Önerisi (Beyler Acil)

dgkn7

Üye
7 Ocak 2013
243
0
istanbul
Selamun aleykum arkadaşlar. Benim bir eski pc vardı 8 yıla kadar idare etti suan ram girişleri falan bozuldu bende yeni bir laptop alayım dedim. Bayadır bunu düşünüyodum ama maddi sorun olduğu için hep ikinci plandaydı babamla anlaştık o da yardım edecek konuyu uzatmamak gerekirse bana şöyle taş catlasın max. 1,500 tl lik bir sorunsuz özellikleri iyi sıkıntı çıkarmayacak bir laptop önermenizi bekliyorum. Bu kadar açıklayıcı vs. olmam okul için kitaplara para yetiştiremezken bunun çıkması ve de hep içimde bir korku problem çıkarır. Şimdiden hepinizden Allah razı olsun. (Görüşlerinizi önergelerinizi esirgemeyin)

Darkness DeviL

Yaşayan Forum Efsanesi
8 Ağu 2009
11,543
13
Turan 🇹🇷
Acer Aspire e1-571g olabilir söylediğin fiyata özeliklerine gelincede;
intel core i5 işlemci 2.6 Ghz Turbo boost özelliği ile 3.2 Ghz hıza ulaşıyor.
Ekran kartı: Nvidea Gforce 710m 2gb paylaşımsız ekran kartına sahip.
Ram: 8gb
500 Gb hard disk.
En önemlisi laptop için ısınma sorunu yok kesinlikle.
işini görür bence. Arkadaşıma kendim önerdim bu cihazı Herhangı bır sorun yaşamadı henüz.Son çıkan oyunları rahatlıkla oynıyabiliyor.

00xcdtt1

Katılımcı Üye
6 Ağu 2015
265
0
?
Google ne için ? araştırda yaz dostum Asus Msi Monster Tavsiye ederim.

Yani google demissinde bu adam bilmiyormu google a yazmayi sence o bunu dusunmemismidir? Bu adamin buraya yazmasinjn sebebi burdaki insanlarin bilgisine guvenip yardim ve fikir bir oneri istemesidir her yardim istenilen konularin altina google sor denilecekse yardim merkezinin ne onemi var sence?

emrecik09

Yeni üye
1 Ocak 2012
28
0
Selamun aleykum arkadaşlar. Benim bir eski pc vardı 8 yıla kadar idare etti suan ram girişleri falan bozuldu bende yeni bir laptop alayım dedim. Bayadır bunu düşünüyodum ama maddi sorun olduğu için hep ikinci plandaydı babamla anlaştık o da yardım edecek konuyu uzatmamak gerekirse bana şöyle taş catlasın max. 1,500 tl lik bir sorunsuz özellikleri iyi sıkıntı çıkarmayacak bir laptop önermenizi bekliyorum. Bu kadar açıklayıcı vs. olmam okul için kitaplara para yetiştiremezken bunun çıkması ve de hep içimde bir korku problem çıkarır. Şimdiden hepinizden Allah razı olsun. (Görüşlerinizi önergelerinizi esirgemeyin)

Hp 15-R116NT K1R81EA ,Dell Inspiron 5548 G20F45C,Dell Inspiron 3543 B20F45C,Lenovo G5070 59-431747,Acer E5-521G NX-MS5EY-003 benim bulabildiklerim.

Monster Ve Asus'a Bak Digerleri Boş Hep

Google ne için ? araştırda yaz dostum Asus Msi Monster Tavsiye ederim.
hocam max 1500 bütçeye monster msı 2.el bile çok zor görünüyor :/.

VVaggish

Katılımcı Üye
18 Eyl 2015
913
0
Türkiye
Yani google demissinde bu adam bilmiyormu google a yazmayi sence o bunu dusunmemismidir? Bu adamin buraya yazmasinjn sebebi burdaki insanlarin bilgisine guvenip yardim ve fikir bir oneri istemesidir her yardim istenilen konularin altina google sor denilecekse yardim merkezinin ne onemi var sence?

adam ne bıleyım ben yandexmıyım yazacakmıs ayıp olmasın dıye oyle yazmıs hersey rutbe ıcın dıyor ama bukadarda bellı etmemelıydı :)

BlackHatHacker

Uzman üye
21 Nis 2014
1,703
0
Secret
Adam maddi durumum kısıtlı diyor siz asus - MSI - Monster diyorsunuz...
Bu laptopların fiyatları genelde 4000TL'yi aşar.
Yani arakdaşa başlangıç için lazım , lenovo benim tavsiyemdir.
Özellikle Lenovo Y510P'ye bakmanı tavsiye ederim.

dgkn7

Üye
7 Ocak 2013
243
0
istanbul
Acer Aspire e1-571g olabilir söylediğin fiyata özeliklerine gelincede;
intel core i5 işlemci 2.6 Ghz Turbo boost özelliği ile 3.2 Ghz hıza ulaşıyor.
Ekran kartı: Nvidea Gforce 710m 2gb paylaşımsız ekran kartına sahip.
Ram: 8gb
500 Gb hard disk.
En önemlisi laptop için ısınma sorunu yok kesinlikle.
işini görür bence. Arkadaşıma kendim önerdim bu cihazı Herhangı bır sorun yaşamadı henüz.Son çıkan oyunları rahatlıkla oynıyabiliyor.

Bahsettiğiniz ürün bu mu ? E1-571G NOTEBOOK CORE İ5 2.60GHZ-4GB 500GB-2GB-15.6-W8 TASINABİLİR BİLGİSAYAR - Vatan Bilgisayar Bütçe max 1.500 . Öneriniz için Allah razı olsun teşekkür ederim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.