laptop önerisi

Prohackercry3

Kıdemli Üye
6 Ocak 2013
4,071
1
İstanbul
Selamlar.

Malum yaz ayı ve sıcaklar.Şu sıralar sürekli evde olamıyorum ve eski laptobumda pek kullanışlı değil.Haliyle yeni bir laptop arayışında bulunuyorum.Laptopda çok hardcore işler yapmıyorum sadece iş takibi yapmaktayım.Çok ciddi profesyonel bir cihaz olmasına gerek yok.1000 TL yi geçmicek bir laptop önerisi alabilirsem herkesden çok mutlu olurum.

İyi forumlar.

FlimeHax

Yeni üye
23 Nis 2015
32
0
sana tavsiye model veremem ama leptop alacaksan lenovo al çok sağlam leptop üretiyorlar

Lenovo kadar gereksiz program barındıran marka görmedim. Bu sene 2 bin tl civarında bir laptop aşırı gereksiz program içeriyor ve bu programlarda arka planda çok şey çalıştırıp laptopun ısınmasına, donmasına ve kasmasına sebep oluyor baya bir uğraşıp hepsini teker teker silmek zorunda kaldım.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.