Laptop Soğutucusu Almalı Mıyım?

Odd2

Üye
12 Eyl 2022
60
5
Merhabalar Hp Victus markalı laptop aldım. Aldığım yerdeki yetkililer laptop yeni olduğu için soğutucu şimdi alma alışmasın gibi garip bir şey söyledi. Daha önce böyle bir şey duymadım doğru mudur?

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,428
973
Merhabalar,

servistekilere söyleyin peki geceleri uyandırıp süt verelim mi? alışmasın gibi tabir nasıl kullanılabilir ki eğer sisteminizi fazlaca yoracak ve bu yüzden ısınacaksa soğutucu kullanabilirsiniz sorun olacağını düşünmüyorum.

İyi Forumlar

Odd2

Üye
12 Eyl 2022
60
5
Merhabalar

servistekilere söyleyin peki geceleri uyandırıp süt verelim mi? alışmasın gibi tabir nasıl kullanılabilir ki eğer sisteminizi fazlaca yoracak ve bu yüzden ısınacaksa soğutucu kullanabilirsiniz sorun olacağını düşünmüyorum.

İyi Forumlar
Gerçekten saçma bir cümleydi. Kodlama, photoshop vs yapıyorum gaming laptopu ısınıyor bir tık o zaman kısa sürede bir soğutucu alayım. Teşekkürler

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.