Laptop tavsiye

betco

Üye
25 Kas 2008
55
0
öncelikle Selamün Aleyküm arkadaşlar ben bi oyun için bi laptop almayı düşünüyorum bütçem ortalama olarak 3 milyara kadar çıkabilir (yani 3000 TL ye kadar )
monter sitesinden şöyle bi laptop buldum sizede sormak istedim acaba bu laptoplar nasıl

MONSTER® Q47W350SKQ01 15.6" - MONSTER® Notebook » 15.6" W350SKQ ( GTX760M )

MONSTER® Q47W370SK01 17.3" - MONSTER® Notebook » 17.3" W370SK ( GTX760M )

başka tavsiyelerede açığım ve ayrıca beni 3 sene g.ötürür mü ?
ayrıca bunlarda ısınma sorunu olurmu ?
[/B]

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Hocam;
1- Isınma sorunu neredeyse tüm laptoplarda var.
2-Hocam bu bilgisayarların özellikleri iyi Tıklayınız.Monster marka dizüstü bilgisayarlar iyidir fakat tek kötü yanı var linux olması.Onu da özelleştirden ayarlıyorsunuz yaklaşık 200 tl daha verip windowsa çeviriyorlar.

betco

Üye
25 Kas 2008
55
0
Hocam;
1- Isınma sorunu neredeyse tüm laptoplarda var.
2-Hocam bu bilgisayarların özellikleri iyi Tıklayınız.Monster marka dizüstü bilgisayarlar iyidir fakat tek kötü yanı var linux olması.Onu da özelleştirden ayarlıyorsunuz yaklaşık 200 tl daha verip windowsa çeviriyorlar.

windows özelleştirir çevirtiriz ama bu bana 3 sene falan gider mi ?
ekran kartı gtx olması güzel ama sence 2 gb olmasına ve 128 bit olması sence yeterlimi ?

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
3 sene pek sanmıyorum hocam 2 seneye kadar orta düşük ayarlarda oynarsınız belki ama 3. senede düşükte oynarsınız gibi hocam...Hocam bu arada ben oyun için söylüyorum :)Diğer türlü işleri derseniz hocam rahat yaparsın hocam :)

Son düzenleme:

sessiztim

Üye
30 Ocak 2013
114
0
Dostum ben samsung kullanıyorum 2.5 yıl oldu daha 1 sorun çıkmadı. Zaten sorun çıkıp çıkmaması kullanıcıya baglı. Nasıl kullanırsan öyle devam eder benim tavsiyem Samsung.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.