League of legends DDOS (Drop Hack)

SHYNova

Üye
23 Haz 2015
213
0
Merhaba arkadaşlar öncelikle konu'yu nerede açmalıyım diye baktım doğru yer bulamadım burada paylaşabilirim diye düşündüm yanlış yer ise konuyu taşımanızı rica ederim.

Arkadaşlar forumda Drop hack güncel yok çalışmıyor vs gibi şeyler okudum o yüzden paylaşma gereği duydum. öncellikle şu siteye giriniz. http://sinkdropper.comiçeride anlatım var fakat ben yine anlatıyım .

Siteye girin üyelik açın
ardından üyeliğinize giriş yapın

Po6W89.png
[/url][/IMG]

gAV0d3.png
[/url][/IMG]

5kmlAR.png
[/url][/IMG]

J4kJ5Y.png
[/url][/IMG]

zVlkWY.png
[/url][/IMG]

Gk2Aq2.png
[/url][/IMG]

UMARIM YARDIMCI OLABİLMİŞİMDİR.
BİR TEŞEKKÜRÜ ÇOK GÖRMEYİN EMEĞE SAYGI :)

SHYNova

Üye
23 Haz 2015
213
0
kardeşim doğruyu söylemek gerekirse kendim kullanmıyorum. paran mı yok gibi cümleler diyebilirsin fakat ondan değil ben sezon 3'den beri oynuyorum inan hile severim ama şu hileyi cidden hiç sevmedim bayadır biliyorum bu hileyi şimdi daha çok yaygınlaşmış fix falan yermi bilemem ama yiyene kadar silver'da gold'da olan arkadaşlar o kümede olduğunu haketmiyor ise çıksınlar diye yaptım yani.
Bende sevmiyorum drop'u malesef.

Lyrinjo

Katılımcı Üye
9 Ağu 2015
549
0
Ben pek fazla sevmem league of legends ama oynardım önceden. Adamlara yazık be. Yayında ddos yiyenler falan oluyor görüyorum youtube'da videolarını bazen gülüyorum bazen hallerine üzülüyorum.

Alnuayman

Yeni üye
6 Ağu 2015
46
0
29
Ankara
Kardeş yapmayın etmeyin, kullanmayın dünyanın küfürünü ediyorlar, hatta bende etmiyor değilim :) tam kazanacağız oyunu bi bakıyorum tekrar bağlanıyor o an dünya başıma yıkılıyor sanki, siz yapmayın sizede yapılmasın inşallah, ban yersiniz

werbinich

Üye
10 Tem 2015
173
0
İzmir
ne emeği be teşekkür meşekkür etmem ben senin gibiler yüzünden oyun zevkimiz kalmadı be adam emeğe saygıymış

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.