Network Lenovo IdeaPad 3

DreaT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
345
2
Bugün hack işlemlerim gerek after efects photoshop tabiki olmazsa olmaz oyun her alanda kullanmam için bir laptop satın aldım 21000 TL fiyata çok araştırdım bu özelliklerde monster MSI Lara baktım 40000-50000 fiyat aralığında değişiyor sence iyi mi yaptım bu fiyata daha iyisini alabilirmiydim çok araştırdım fiyat performans için iyi sanırım özelliklerde AMD ryzen 7 16 GB ram ddr 4 Nvidia GTX 3060 6 GB ekran kartı 512 GB SSD hafıza biraz az yükseltme yuvası var boşta sence nasıl şimdiden teşekkürler

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,746
38
2,569
Wrong Side Of Heaven
Bugün hack işlemlerim gerek after efects photoshop tabiki olmazsa olmaz oyun her alanda kullanmam için bir laptop satın aldım 21000 TL fiyata çok araştırdım bu özelliklerde monster MSI Lara baktım 40000-50000 fiyat aralığında değişiyor sence iyi mi yaptım bu fiyata daha iyisini alabilirmiydim çok araştırdım fiyat performans için iyi sanırım özelliklerde AMD ryzen 7 16 GB ram ddr 4 Nvidia GTX 3060 6 GB ekran kartı 512 GB SSD hafıza biraz az yükseltme yuvası var boşta sence nasıl şimdiden teşekkürler
klişe olacak fakat performans açısından masaüstü cihazlar genelde laptoplara göre daha iyi olur.
aldığınız cihazın özellikleri gayet güncel.
zamanla RAM ve depolama alanı takviyesi yaparak güncel tutmaya devam edebilirsiniz.
Hayırlı olsun.

DreaT

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
345
2
klişe olacak fakat performans açısından masaüstü cihazlar genelde laptoplara göre daha iyi olur.
aldığınız cihazın özellikleri gayet güncel.
zamanla RAM ve depolama alanı takviyesi yaparak güncel tutmaya devam edebilirsiniz.
Hayırlı olsun.
Değerli yorumunuz için teşekkürler haklısınız masaüstü herzaman daha performanslı olucaktir ama laptop taşınabilir yani hack işleri için ideal gözüyle aldım

Kruvazör

Ar-Ge Ekibi Lideri
28 Mar 2020
1,746
38
2,569
Wrong Side Of Heaven
Değerli yorumunuz için teşekkürler haklısınız masaüstü herzaman daha performanslı olucaktir ama laptop taşınabilir yani hack işleri için ideal gözüyle aldım
kesinlikle,
ben de bir laptop kullanıcısıyım zaten.
güncel fiyatlar ve iş şartları dolayısıyla kaliteli bir cihaz almışsınız.
tekrardan hayırlı olsun.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.