Leptop önerisi ACİL

aho44

Üye
30 Kas 2011
183
0
merhaba THT ailesi 2000 tl max bütce ile önerebileceğiniz leptopların linklerini atarsanız mutlu olurum acil :RpS_confused: :RpS_confused: :RpS_confused:

onrakarlar

Yeni üye
24 Nis 2015
38
0
Bu şekilde bir yere varamazsın dostum her hafta yeni bir model veya yazılım v.s bişeyler çıkıyor sen en iyisini aldım derken sağ tarafa dönüyorsun en iyisi çıkmış.
Bence sen markaya yönelmelisin bununla alakalı bir örnek vereyim sana.
Ben ASUS kullanıyorum,abim samsung onun işletimi ekran kartı v.s benden bir tık üstte ama ne yazık ki benim pc hiç bir zaman arıza sıkıntı parça değişimi v.b paroblemler çıkarmadı,fakat abimin pc henüz alalı 4 ay olmuşken harddisk değişti fandan ses gelmeye başladı v.s v.s iki marka önerebilirim sana bunlara bir göz at ve forumlar da sağlamlıklarını ve ömürlerini araştır.

1. Home | Packard Bell

2.ASUS Türkiye

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.