letop almak istiyorum

muhmdaley

Yeni üye
13 Ocak 2019
24
0
merhaba arkadaşlar leptop almayı düşünüyorum bunu için 2,500tl bütçem var.
Bu bütçeyle hangi marka ve özellik olarak ne olmalıyım bunun için alırken nelere dikkat etmeliyim
cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

iyi formlar..

Moderatör tarafında düzenlendi:

HİBAYK

Özel Üye
16 Mar 2017
1,245
126
Nevada
Cevap: letop almak istiyorum yardım edermisiniz?

Casper Nirvana C350 veya
Lenovo S145 bütçene uygun tavsiye ederim özellikleri seni idare eder ve tasarımı da hoş

Son düzenleme:

'Leroy

Kıdemli Üye
30 Tem 2016
2,610
6
Rivia

Eğer ofis tarzı bilgisayar istiyorsanız Lenovo markasını önerebilirim kendim de o markayı kullanıyorum.

'Teorina

Kadim Üye
13 Tem 2015
5,086
89
22

Arkadaşlarımın çoğu lenova kullanıyor ve hepsi de memnun. Şahsen ben alacak olsam lenova alırdım. Fiyatları 2.400-3.500 arası değişebiliyor.

ByPerPer

Uzman üye
23 Mar 2018
1,986
95
İstanbul

Oyun falan oynamıyacaksan(fazla) Lenovo yıllardır kullanıyorum hatasını görmedim ısınma sıkıntısı dışında. Tabii ısınma sıkıntısı sadece Lenovoda yok laptopların ortak özellikleri :) onuda soğutucu alarak halledebilirsin. Benimki biraz eski belki ondandır 2013 olması lazım

Rick Grimes

Kadim Üye
4 Şub 2015
5,959
19
TURAN

Biraz daha biriktirip Monster almanızı öneririm. Şu anda 2 bin TL'ye alacağınız her hangi bir bilgisayar paranızı çöpe atmanız gibi olur. Dolar uçtu, biraz daha bekleyin hemde biriktirin.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.