lg g2 hk

grandjoe99

Yeni üye
14 Nis 2013
20
0
Beyler ben lg g2 telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. lg pc suiteden yedekleme yapmıştım onu geri alamadım hata verip durdu. O fotoğraflar çok önemliydi benim için 2 gündür çözüm arıyorum burası aklıma geldi yardım edebilicek varmı :RpS_sad:

MegaDev

Katılımcı Üye
24 Nis 2015
706
0
mega.php
Beyler ben lg g2 telefonu fabrika ayarlarına döndürdüm. lg pc suiteden yedekleme yapmıştım onu geri alamadım hata verip durdu. O fotoğraflar çok önemliydi benim için 2 gündür çözüm arıyorum burası aklıma geldi yardım edebilicek varmı :RpS_sad:

Kardeşim SD card'ina baktinmi çünkü androidde genellikle resimler,müzikler telefon hafizasini yormasin diye SD cardda depolanır eğer kontrol etmek istiyorsan dosya yönetimine gir

Sdcard/DCIM/resimlerburda. Hadi kolay gelsin

grandjoe99

Yeni üye
14 Nis 2013
20
0
Fabrika ayarı yapmadan önce lg pc suiteden yedekleme aldım ama şimdi onu geri yükleme yaparken hata veriyor usb kablosu kesik diye bir hata veriyor

osmanol

Katılımcı Üye
28 Kas 2010
512
0
turkhackteam
senin pc de wireless varsa bu yolu dene

- Telefonun bildirim panelinden Wireless Depolama'yı açtığımız zaman ekrandaki yönergeleri aynen takip ederek telefonla aynı Wi-Fi üzerinden bağlı bir bilgisayardan veya başka bir cihazdan telefonun hafızasına kablosuz olarak ulaşılabiliriz
kulanıcı klavuzu pdf indir:https://yadi.sk/d/U2GdYoQSE6zza

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.