Link kısaltma hk.

brncn1234

Üye
24 Nis 2015
196
0
Mars
Sevgili türk hack team ailesi elimde bir adet sınırsız domain ve alan adı bulunuyor ve ben bunlarla link kısaltarak insanlara para kazandırmak ve kazanmak istiyorum sizce nereden reklam alarak üyelere ve kendime kazandırabilirim acaba yardımcı olur musunuz ?

brncn1234

Üye
24 Nis 2015
196
0
Mars
domain ona müsait değil ki bide şey birkaç gündür ortada işte link.tl user banlıyo pnd.tl saymıyo fln diye hani hem gerçekten kazandıralım hemde kazanayım istiyorum az buz ne olursa ya

ishakonc

Uzman üye
8 Ocak 2017
1,517
1
Linux
Merhaba brncn1234;
Domaininin neye uygun ise ona uygun birşey yaparak kazanabilirsin.
Domain alabiliyorsan;
  • Blog Açabilirsin
  • +18 içerikli bir site açabilirsin.
  • Haber Sitesi Açabilirsin.
  • Link.tl için puanlı sistem yapabilirsin.
  • Para Kazandıran Oyun Açabilirsin.
  • Bu Arada Scam Bitcoin Açabilirsin :trl :trl

İyi çalışmalar dilerim, İshakonc.

brncn1234

Üye
24 Nis 2015
196
0
Mars
Merhaba brncn1234;
Domaininin neye uygun ise ona uygun birşey yaparak kazanabilirsin.
Domain alabiliyorsan;
  • Blog Açabilirsin
  • +18 içerikli bir site açabilirsin.
  • Haber Sitesi Açabilirsin.
  • Link.tl için puanlı sistem yapabilirsin.
  • Para Kazandıran Oyun Açabilirsin.
  • Bu Arada Scam Bitcoin Açabilirsin :trl :trl

İyi çalışmalar dilerim, İshakonc.
teşekkürler hocam deneyeceğim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.