Link Kısaltma Servisleri için çözüm arıyorum

Coolkinq12

Kıdemli Üye
5 Haz 2016
2,764
0
Homeworld
Arkadaşlar, sürekli internetten bir şey indirmek / bakmak isterken kısaltma servisleriyle karşılaşıyorum ve en az 1-2 dakikamı harcıyorum beceremediğim için. Buna özel bir servis falan yok mudur nette birisi yeşillendirebilir mi burayı?

cumbullop

Uzman üye
9 Ağu 2015
1,163
0
KOCAELİ
adblock kullanırsanır linkleri geçemezsiniz.bazı link siteleri engelliyor çünkü.

po up reklamları direk kapatırsan hemen geçersin.tek zorluğu zaten po up reklamlar.
po up reklam : herhangi bir yere tıkladığında yeni bir sekme biçiminde açılan reklamdır.
fazla reklamı zaten kolay kolay geçeme diye veriyorlarki herkes kazansın

BraveHero

Katılımcı Üye
12 Ağu 2018
656
13
Pide Center
Arkadaşlar, sürekli internetten bir şey indirmek / bakmak isterken kısaltma servisleriyle karşılaşıyorum ve en az 1-2 dakikamı harcıyorum beceremediğim için. Buna özel bir servis falan yok mudur nette birisi yeşillendirebilir mi burayı?

Merhaba , bu konuda reklam engelleyiciler size biraz olsun yardımcı olacaktır. (youtubede bir çok video var) Fakat bu linkleri geçemiyorsunuz yine youtubede videoları bulunmakta genelde şöyle işliyor ; reklam geçe basıyorsunuz aynı sayfada veya yan sekmede reklam açılıyor kapatıyoruz veya geri geliyoruz genelde bu 2 kere yapılıyor ve linke ulaşılıyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.