Link Kısaltma Sitesi Açsam Sizce Nasıl Olur?

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
Biraz bütcem var ödemeleri her ayın 4 gününde yapıcam mesala ağustosun 5-13-20-25 gibi Ama Sizce bayilikmi alsam 0 danmı yapmaya çalışsam.

Ariss

Kıdemli Üye
8 Mar 2016
4,583
1
114
uzay
Piyasa link kısaltma servisleri ile dolup taştı. Ayrıca marka değeri çok yüksek link kısaltma servisleri varki bunlarla yarışmanız gerekecek. Ayrıca üyelerin bot benzeri progam kullanması olayına girmiyorum sizi zarara sokacak durumlar oluşabilir. Piyasadaki bu sitelerden farklı ve güvenilir birşey yapmanız gerekir​

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
Piyasa link kısaltma servisleri ile dolup taştı. Ayrıca marka değeri çok yüksek link kısaltma servisleri varki bunlarla yarışmanız gerekecek. Ayrıca üyelerin bot benzeri progam kullanması olayına girmiyorum sizi zarara sokacak durumlar oluşabilir. Piyasadaki bu sitelerden farklı ve güvenilir birşey yapmanız gerekir​

Etkinlik yapmayı düşünüyorum ve bot kullananlar zaten apaçık belli olur.

BestOfTheHACK

Katılımcı Üye
7 Ağu 2015
375
0
Nereye
Bayilik açmanı öneririm
Sıfırdan kurmak zahmetli ve büyük riskleri de var nede olsa büyük firmalar ile yarışacaksın
Ama hayalin varsa ben yapabilirim diyorsan kimseyi dinleme hayallerini gerçekleştir

Nuyth

Katılımcı Üye
20 Kas 2015
693
0
Bayilik açmanı öneririm
Sıfırdan kurmak zahmetli ve büyük riskleri de var nede olsa büyük firmalar ile yarışacaksın
Ama hayalin varsa ben yapabilirim diyorsan kimseyi dinleme hayallerini gerçekleştir

Yorumun için teşekkür ederim iyi kazanç olursa iyi olur :D

mehmetbeyHZ

Uzman üye
23 Haz 2015
1,178
0
PHP
Aynı ip den kısaltılan url'i kısıtlayıp 5 veya 10 kısaltmadan sonra captcha'ya sokun kod açısından daha güvenli olacaktır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.