Link.tl ile nasıl para kazanılır

YelHak

Uzman üye
3 Ocak 2016
1,358
2
Bakü
Sevgili S0NyAgmUr,
Lütfen "Allahını seven yardım etsin" yada "yardım lazım pls.." benzeri Başlıklarla konu açmayınız..
Ayrıca Konunuzu 2.sayfaya düşmeden Güncellemeyiniz.. Bilen birisi olursa cevap verecektir..

İyi Forumlar.

Darkhacker2

Kıdemli Üye
3 Ocak 2016
3,821
0
O'ndan
bro boşuna taktik isteme kimse para kazandığı bir şeyi söylemez başlarda bende istedim kimse vermedi bende kendim buldum kimseye vermedim her hafta taktik değiştiriyorum biraz düşünüp taktikleri kendin bul insanların dikkatini çeken şeyler olsun :)

İsoTas'

Kıdemli Üye
8 Ocak 2017
2,596
0
Kıbrıs'
Link Kısaltma Servislerinde Nasıl Kazanılır
1.Si Bir Adet Facebook Hesabı
2.Si Arama Yerine Geliyoruz Arkadaş Ekleme Sayfası Yazıyoruz Ve Tüm Ab*z* Dayılarımız Orda
Ekle Sohbet Edelim Yazıyorsun 1 Dakikada 20+ İstek Geliyor Hepsini Kabul Ediyorsun Özelden Mesaj Atanlara Gel Burda Konusalım Yaz Numaram Yazıo VB gibi Şeylerle Tıklatırsın
3.sü Facebook'da 100k+ Facebook Mizah Vb Gruplara Girerek Veya Veledlerin Çok Olduğu Yerde Bu Hack Programı Face Hackleme VB Diye Paylaşırsın
4.sü Youtubede Hack Kanalarında Videolara Yorum Atarsın İşte Şu Programı İndirebilirsnz VB
5.si Youtuba Hack Ve İnsanların Tıklaması Gerekicek Script VB Şeyler Paylaşırsın
Hem Kanal Büyür Az Az Hemde Kazanırsın
6.Blooger Yönlendirme Yaparak Sitenin Reklamını Yaparsın Siteye Gelenler Reklamı Geçer Bide Bloga Reklam Koyarsın Kazanırsın
Herhangi Yapamadığın Birşey Olursa Özelden Veya Burdan Yazabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.