Linux amd-v hatası hk

marazyigit

Üye
9 Ara 2017
70
0
Sanal dünya
Sayın Türkiye cumhuriyeti için hack öğrenen devrelerim ben limuxu vmware kullanıyordum sonradan amd-v hatası verdi vmware crackde denedim olmadı bütün kurma seçeneklerini denedim nerdeyse ama olmadı yardım edermisiniz:yaho1

Moderatör tarafında düzenlendi:

Caqafores

Üye
1 Eki 2017
136
0
İstanbul
Sorununuz:İşlemcinizin Sanallaştırma Seçeneği Yok.Veya Var Ama Açık Değil.

İşlemci Modelinizi Yazarsanız Sanallaştırma Özelliği Var Mı Bakabiliriz?

Eğer Yoksa Malesef Yapıcak hiçbirşey yoktur. Tek çare uyumlu bir İşlemci almanız gerekmektedir.
Eğer Var Ama Açık Değilse BİOS Ayarlarından Açmanız Gerekmektedir. Eğer Var Ama Açık Değilse Bu Konuda Yardımcı Olabilirim.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.