Linux İle İnstagram Hack//Stajyer Asistan Kulübü

CYANİD1

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
979
2
24
Nereye
[COLOR="blue[B]Merhabalar Sayın THT üyeleri Bugun sizlere Linux ta bulunan brutesploit programi ile instagram hesabı hacklemeyi gostercem begenirseniz bi tesekkur atarsanız sevinirim Öncelikle Brutesploit nedir ve ne işe yarar ona göz atalım.[/B][/COLOR]

[B][COLOR="Red [URL="https://tik.lat/iIcKU"] BUNUN[/URL] gibi sitelerden taratiniz Ornek proxy list ilk ip adres sonrada port olmak uzere asagidaki gibi olmalidir her tarattiginiz proxy i calisiyorsa linuxta bulunan notepad uygulamasina yapistirip (proxy listler alt alta olmali) masaustune kaydedin[/COLOR][/B]

[COLOR="red

Son düzenleme:

CYANİD1

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
979
2
24
Nereye

Ataerimz

Katılımcı Üye
15 Mar 2018
507
2
Guadalajara
Bu bazen proxy lerde sorun çıkarıyor tavsiye etmem 1 proxy yanlış çıkar onda doğru şifre varsa butün uğraşın boşa gidebilir. Bence en iyisi site üzerinden açıp hacklemek o programı bulursam konusunu acarim.

Paradox84

Uzman üye
23 Eyl 2016
1,043
1
Eline sağlık. Bunun gibi araçlar gelse güzel olur.

Bu bazen proxy lerde sorun çıkarıyor tavsiye etmem 1 proxy yanlış çıkar onda doğru şifre varsa butün uğraşın boşa gidebilir. Bence en iyisi site üzerinden açıp hacklemek o programı bulursam konusunu acarim.
Bunun için proxy checker kullanman lazım

Moderatör tarafında düzenlendi:

CYANİD1

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
979
2
24
Nereye
Bunun için proxy checker kullanman lazım

Nurullah44 Arkadaşımızın Da belirttiği gibi Proxy Checker 'lar iş görür Kısa Kuvvetli Ve Düzenli bİ wordlist kurarsan ve proxy sayısını da olabildiğince az tutmaya çalışırsan Pek Sorun Çıkacağını Zannetmiyorum

By Ghost

Katılımcı Üye
11 Tem 2013
941
2
C:\Linux
Konu yararlı emeğine sağlık. Benim ricam örnek olarak ufak dahi olsa bir wordlist ve proxy list 'de konuya eklerseniz daha iyi olur

xdeadprox

Uzman üye
17 Mar 2018
1,225
1
Evden
İşe yarar keşke Linux değilde direkt İnstragram hacklemek yazsaydınız keşke daha çok kişi gelirdi.

aMRX

Uzman üye
20 Şub 2016
1,487
2
Eski Albay
Güzel anlatım ancak fotograflarınıza yarı görünür şekilde png TürkHackTeam logosu ve adınızı bir köşeye eklerseniz daha iyi olur.

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Hatalı girişlerde brute force protection, IP'ye göre mi bakıyor? İşe cidden yarıyor mu?
Ya yarıyorsa ben bunun windows versiyonunu yapmak isterim.

Güzel anlatım ancak fotograflarınıza yarı görünür şekilde png TürkHackTeam logosu ve adınızı bir köşeye eklerseniz daha iyi olur.
Üstad program yazdım sırf watermark kolay koyulsun diye, kullanmıyorlar :D
Küseceğim yakında.

Moderatör tarafında düzenlendi:

CYANİD1

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
979
2
24
Nereye
Konu yararlı emeğine sağlık. Benim ricam örnek olarak ufak dahi olsa bir wordlist ve proxy list 'de konuya eklerseniz daha iyi olur

Tmm dir konuyu en kisa zamanda guncelleyecegim suan dersler falan asiri yogunum

İşe yarar keşke Linux değilde direkt İnstragram hacklemek yazsaydınız keşke daha çok kişi gelirdi.

Bu forumda amacim buraya daha cok kisinim gelmesini saglayip un kasmak felan degil bu islem linux uzerinden oldugu icin boyle yazdim dogru olan neyse onu yazdim amac forumdaki insanlara yardimci olmak un kasmak degil

Hocam sadece ust kisimlar yarim gozukuyor gibi duruyor
Tht logosu ve ismimi nereye ekleyecegimi tam anlamadim oneriniz icin tesekkurler

Son düzenleme:

CYANİD1

Katılımcı Üye
29 Ocak 2015
979
2
24
Nereye

Proxy list ve wordlist in nasil olusturacaginiz hakkinda bilgi 2 tane proxy ve ornek bi wordlisti nasil olusturacaginiz hakkinda bilgi ile beraber ornek wordlist icerigi konuya eklenmistir konu guncellenmistir diger arkadaslarin onerilerini de dikkate alip en kisa zamanda tekrar guncelleme yapilacaktir sorunuz olursa konu altina belirtiniz yardimci olmaya calisirim

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.