linux internet açılmıyor

Biruni

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
263
1
flash bellek ile ubuntu kuracaktım ama hem tam beceremedim hemde bilgisayarım wifiyı kapattı sanki kapatmışım gibi ışığı bile yanmadı bende devam etmedim şu an win8 yüklü wifi sorunu neyden kaynaklanıyor

mask112

Yeni üye
16 Tem 2015
46
0
o zaman şey yap
arama yerine driver yaz bi donanım yeri geliyor ona gir additional drivers sekmesine gel ordan wirelees falan ilgili bi donanım varsa onu seç yeniden başlat olmadı bir sürü ubuntu forumları var oraya sor benim de başıma geldi kablo ile güncelledim
sudo apt-get update
sudo apt-get upgrade
diye sonra orda broodcam in wirelees zımbırıtı vardı seçtim ve olmuştu

Biruni

Katılımcı Üye
22 Haz 2015
263
1
o zaman şey yap
arama yerine driver yaz bi donanım yeri geliyor ona gir additional drivers sekmesine gel ordan wirelees falan ilgili bi donanım varsa onu seç yeniden başlat olmadı bir sürü ubuntu forumları var oraya sor benim de başıma geldi kablo ile güncelledim
sudo apt-get update
sudo apt-get upgrade
diye sonra orda broodcam in wirelees zımbırıtı vardı seçtim ve olmuştu

Eyv kardeş

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.