linux kali hakkinda bilgi

k64

Katılımcı Üye
28 Nis 2012
923
0
glasgow
herkese selamlar ;

bu aralar bir merak sardi beni ubuntu ,mint ve win 7 kullaniyordum ubuntu yu daha cok tercih ediyordum fakat ne zaman Kali yi kurdum bayagi ilgimi cekti ama nasil kullanacagimi pek bilmiyorum ozellikle applications>kali linux bir cok ozellikleri var ve bunlar hakkinda bilgi edinebilecegim bir yazi ya da videolar varsa yonlendirmenizi rica ediyorum [ ingilizce olmasi sorun degil bu arada ] ayrica terminal kodlari ve kullanimi hakkinda da bilgiye ihtiyacim var yardim ederseniz sevinirim

kolay gelsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.