Linux Kullanarak Brute Force ile Instagram Hesabı Hacklenebilir Mi?

bleedingfasee

Yeni üye
18 Eki 2023
17
3
Merhabalar;

Arkadaşlar merhaba,Linuxla başkalarının instagram şifresini bulmak istiyorum.Bunun için bi kod felan varmı şifreyi kendisi deneyerek otomatik bulacak bir programmı desem kodmu desem bilemedim.

Umutsuz78

Anka Team Junior
3 Ocak 2020
458
6
160
Merhaba linux işletim sistemidir hack aracı değildir
Instagram hacklemek için tek yol sosyal mühendislik bunun için yöntemler aramanızı tavsiye ederim,sizin tabiriniz ile deneme yolu başka hacklemek istediğiniz alanlar için brute force olarak araştırabilirsiniz

'Ra

Ticaret Kategori Sorumlu Yardımcısı
21 Kas 2015
2,432
49
981
Merhabalar

burada brute force yöntemi anlatılmış bakabilirsiniz ama artık kaba kuvvet saldırısının pek bir işe yaramadığını söyleyebilirim bunun yerine sosyal mühendislik ile oltalama saldırısı yapabilirsiniz.

İyi Forumlar

bleedingfasee

Yeni üye
18 Eki 2023
17
3
Merhaba linux işletim sistemidir hack aracı değildir
Instagram hacklemek için tek yol sosyal mühendislik bunun için yöntemler aramanızı tavsiye ederim,sizin tabiriniz ile deneme yolu başka hacklemek istediğiniz alanlar için brute force olarak araştırabilirsiniz
bilgilendirme için teşekkür ederim aranıza nasıl katılabilirim?

I AM EAC0D3Rx

Uzman üye
17 Eyl 2023
1,745
20
939
Matrix
bu toolu nasıl yapacağım ve sosyal mühendislik nasıl öğreneceğim?
Linux'a "pyphisher" toolunu github üzerinden yükleyeceksin. Sosyal Mühendislik ve Tool kurulumu/çalıştırma hakkında forumda bir çok konu var. İnceleyebilir misin?

bu toolu nasıl yapacağım ve sosyal mühendislik nasıl öğreneceğim?

Grimner

Adanmış Üye
28 Mar 2020
6,325
120
4,800
bu toolu nasıl yapacağım

sosyal mühendislik nasıl öğreneceğim?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.