Linux Mint

xspax42

Üye
27 Nis 2012
58
0
Selamın aleykum öncelikle kusura bakmayın konuyu yanlış yere actıgım ıcın ılk olarak linux mint kurmak ıstıyorum bu ıstegımın ana nedenıde viruslerdir ilk olarak sistemımı sıze arz etmek ısterımkı amd sempron processor 2800 1.6CHz işlemci 1.5 gb ram 256 mb nvdia geforce fx 5500 harddisk 80gb acıksacı ölü viruslerden bıktıgım ıcın geçis yapıyorum ve kendımı linuxla hem ingilizce konusunda hemde yazılım ve pyton dilleriyle geliştirmek ıstıyorum eger bu sistemi önermesseniz virus girmeyecek bu sisteme uygun bir işletim sistemi önerirseniz memnuniyet duyarım simdiden teşkkürlerimi sunarım ii forumlar dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.