Linux Nereden İndirebilirim?

bleedingfasee

Yeni üye
18 Eki 2023
17
3
Merhaba;

Arkadaşlar selam.Dünki konumda nasıl kullanırım vb gibi birşey istemiştim şimdi ise nereden iso dosyası indireceğimi soruyorum sizlere.Get Kali adresinden indiremiyorum "Bu siteye ulaşılamıyor" Hatası alıyorum.Başka hangi adresten indirebilirim yardımcı olurmusunuz?

Umutsuz78

Anka Team Junior
3 Ocak 2020
458
160
Merhaba aşağıdaki linkten indirebilirsiniz

bleedingfasee

Yeni üye
18 Eki 2023
17
3
arkadaşlar çok teşekkür ederim ama kali linuxu attığınız adresten indiremiyorum yazdığım sitenin linklerini atmışsınız tekrar denedim ama olmadı çerezleri temizledim başka tarayıcadan yaptım olmadı indirmem gereken şey "Kali Linux" yada "RedHat Enterprice" diye birşey varmış bunlardan birisini indirmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

wifi şifresi kırmak veya şifresiz bir ağ oluşturup bağlananlara birşeyler yapabilmek için hangisini kullanmalıyım öğrenmeliyim ve bu ikisinden hangisini indirmeliyim Ve nereden?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.