Linux wifi kırma sorunu yaşıyorum

KinqTehliqe

Katılımcı Üye
23 May 2016
360
0
İstanbul
Selamun aleyküm ben kali linux kurdumda ve wifi kırcam ama kıramıyorum bi yardımcı olurmusunuz resimleri atıyım bi bakıp yardım olursanız çok sevinirim :)

İlk başta airmon-ng yazıyorum bu geliyor.
2017 03 26 19:19:55 Ekran Görüntüsü - Hızlı Resim

Sonra airmon-ng start wlan0 yazıyorum bu geliyor.
2017 03 26 19:21:33 Ekran Görüntüsü - Hızlı Resim

Sonra da bu resme bakın bu kodları yazıyorum ama birşey gelmiyor videolar falan izledim onlarla anca internetleri falan getirdim ama mac adresleri falan yazıyorsun ya oraları yapamadım işte.
2017 03 26 19:22:30 Ekran Görüntüsü - Hızlı Resim

Birde 2.ci yolu denedim ama onlada kıramıyorum.

İlk önce wifite yazıyorum.
1 - Hızlı Resim

Sonra bu geliyor ve bekliyorum internetleri.
2 - Hızlı Resim

Sonra böyle internetler geliyor ve bekliyorum az daha gelsin diye sonrada ctrl c yapıyorum.
3 - Hızlı Resim

Ctrl c yaptıktan sonra böyle oluyor ve 1 tane internetin başındaki sayıyı yazıyorum ve entere basıyorum.
4 - Hızlı Resim

Burdada yazılmış hali var sayının.
5 - Hızlı Resim

Ve sonrada bu geliyor hiçbirisini kıramıyor.
6 - Hızlı Resim

Yardımcı olacak varmı neden böyle oluyor yada başka linuxla wifi hack varmı varsa söyleyebilirmisiniz..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.