Liseye geçtim

RaSct

Uzman üye
14 Mar 2017
1,200
0
20
lisede ders mi çalısılır lise eğlenmek için dir
Güldürdünüz hocam, sizin de herkesten farklı düşünce. :)

Derslerinde başarılı olmak istiyorsan öncelikle arkadaş seçimine dikkat etmelisin. Kötü arkadaş grubu tüm lise hayatını etkileyebilir. Anlaşabileceğin insanlarla arkadaş ol.9 ve 10. sınıfta yatıp sonra çalışırım deme. İyi bir üniversiteye gitmek istiyorsan 9.sınıftan itibaren çalışma düzeni oluşturmalısın.
Teşekkür ederim, dikkate alırım. :)

Dersi derste dinle yeter kardesim ama adam gibi dinle ben 12 .sinifa gectim gecen sene 11 de sadece derste dinledim evde hic calismadim tesekkur aldim kardesim performans odevlerine ozen goster derstte konusma
Teşekkür ederim, dikkate alıcam. :)

Hocalara kendini sevdir,arkadaşını hemen seçme.Bunlar altın kurallardır.
Teşekkürler. :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

DarkViper

Katılımcı Üye
20 Ağu 2017
778
0
Jüpiter
bi kaç taktik daha vereyim arkadaş yap tamamda öyle saçma kafadar tayfalar olcak onlardan uzak dur genelde kavgacı tip vs olurlar yinede arkadaslarınla aranı iyi tut

mercanm

Üye
2 Eyl 2008
178
1
Lise askerlik gibidir. Orada kendini gelecek meslek hayatına hazırlarsın o sorumluluklar gittikçe sana yüklenmeye başlar büyüyorum iş ve meslek sahibi olmalıyım tarzı söylemleri sık sık dile getireceksin getirmek zorunda kalacaksın. Meslek lisesi senin için bir avantaj olacaktır üniversiteye gidemezsen bile en azından bir mesleğin olacaktır bununla ilgili belgen olacaktır. Arkadaş ortamını 3-4 'ten yukarıya çıkarma ve arkadaşlarını iyi seç lise senin hayatının dönüm noktası. Derslerin zayıf dahi olsa öğretmenlerinle aranı iyi tutmaya çalış severlerse öyle bile geçebilirsin sınıfı tabi ki sınıf geçmek bir işe yaramaz notlarını güzel tut sıkı çalış 12.sınıfa geldiğinde anlayacaksın neden notlarını iyi tut dediğimi ilk okul orta okula benzemez o 4 sene 10 yıl gibi gelir öyle bir yerdir lise başarılar dilerim.

IrecBlue

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,843
5
@root.ad1894
[ame="https://www.youtube.com/watch?v=a1An2-MbK7s"]https://www.youtube.com/watch?v=a1An2-MbK7s[/ame]
Kardeşim bu videoyu izle motivasyonunu fulle ondan sonra düzgün bir kafayla köpek gibi çalış bu kadar basit.

St0r

Katılımcı Üye
21 Ağu 2016
406
0
Arkadaş olarak herkesle iyi olmaya çalış. 9.sınıfta gruplaşma çok oluyor. Hocalara kendini sevdirmenin önemş sözlü notlarının her biri sınav notu gibi etki ediyor. Beni sözlü notu iyi olduğu için geçenler olmuştu mesela. Onun dışında çok kasma 9.sınıf rahat geçer.

S.A.B.E.R!/

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
14 Mar 2017
4,187
579
26
Sakarya
Başarılı bir öğrenci olmak istiyorum ders nasıl çalışabilirim ve vereceğiniz tavsiyeler, taktikler nedir ne yapayım ne yapmayayım?

Cevap veren herkese teşekkür ediyorum. :)

Güzel kardeşim öncelikle öğretmenlerin senin çıkış biletin olcak hiç biriyle zıt olma arkadaş çevresine gelicek olursak gözü yüzü parlak kişilerle takıl aşk meşk uzak dur okulda herkesin seni tanımasına gerek yok kendi ortamını kur birde büyük bir kaç kişi ile samimi olmaya özen göster

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.