Lock screen stories durduruldu çözümü nedir ?

UmutBey881

Katılımcı Üye
19 Ağu 2017
316
0
İstanbul
Arkadaşlar şu an çok sinir bozucu bu durumla karşı karşıyayım az önce durduk yerde samsung j7 prime model telefonumda lock screen stories durduruldu adlı hata geliyor saniyede bir hiç birşey yapamıyorum internetten araştırdım birisi durdur diyor önbelleği temizle diyor yeniden başlat diyor hepsini yaptım hiç bişey olmadı yardımlarınızı bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

OlcayMarufHan

Katılımcı Üye
27 Şub 2019
889
4
Teşkilat
Cevap: Telefonumdaki sorun

Merhaba
Telefonunuzun ayarlar bölmüne giriş yapın. Ayarlar da bulunan Kilit Ekranı butonuna tıklayın. Kilit ekranı ayarları içerisinde bulunan Lock Screen Stories isimli butona tıklayın. Bu buton Açılan Menünün en üstünden ON olan Lock Screen Stories seçeneğiniz OF hale getiriniz olmaz ise tek çare sıfırlamaktır

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.