Lol Account Checker Kullanım ve İndirme

Trfake07

Üye
5 Haz 2016
74
0
Monowi, Nebr
Meraba Arkadaşlar bugün sizlere Lol Account Checkerı ve Kullanımını paylaşacağım.

Bilmeyen arkadaşlar için lol checker lol hesaplarını taramanızı sağlar hesap sayısı fark etmez kaç sampiyon var kaç kostüm var kaç icon kac rp ıp e mail onaylı olup olmalığını vs. taramanızı sağlayan bi programdır.

=====================Kullanımı====================

lol account checker exe yi açınca karşınıza gelecek ekran budur bizim işimiz ACCOUNT kısmı ile ACCOUNT a tıkayalım.

Tek bir hesabı ekleyeçeksek ADD kısmına tıklayıp hesabın bilgilerini yazıyoruz.
Çok sayıda hesabı ekleyeçeksek IMPORT kısmına tıklıyoruz ve metin belgesine yüklü hesebları seçiyoruz
.(hesabların metin belgesinde yazım şekli kullanıcıadı:sifre şeklinde alt alta olmalıdır)

Metin belgesinde yüklü olan hesabları seçtikten sonra karşınıza bu ekran gelecektir.(Hesabların kayıtlı olduğu sunucuyu seçmeyi unutmayın)
Sonradan açtığımız sekmeleri kapata biliriz.

Start deyip tarama işlemini başlata biliriz.

Tarama bitince eklediniz hesaplardan çalışanları ekrana gelir.
eklediğiniz hesap sayısı arttıkça tarama süresi arta bilir.
Hesaplar hakkında detaylı bilgi almak için üstüne çift tıklamanız yeterlidir.
Çalışan hesapları dışarı aktarmak için EXPORT kısmını kullana bilirsiniz.

Bi teşekkürü çok görmeyin :D

======İNDİRME LİNK======
https://tik.lat/AZWOR

======Tarama Sonuçu======
https://www.virustotal.com/tr/file/b7e690ae04cee8e99ef446f4f9ec1193602ed1fdc4a588ca8c3b494b10b20950/analysis/1500312786/

Moderatör tarafında düzenlendi:

Trfake07

Üye
5 Haz 2016
74
0
Monowi, Nebr

Forumda yoktu detaylı anlatım iyi olacağını düşündüm.

Teşekkürler bu bir sürü hesabı nasıl bulabiliriz ya onu da bi açıklar mısın lütfen

Kullanımda açıkladım ama tekrar anlatayım
Kullanıcıadı:sifre seklinde alt alta yazili hesablari metin belgesine yükle add yerine import de ve metin belgesini şeç sonradan açılan sekmeleri kapat start de taranır.

Anlamadım yazcagımız hesapları nerden buluyoruz

Onunla ilgili bir konu dağa acacagım takipte kalın.

Moderatör tarafında düzenlendi:

brsart

Üye
31 Ocak 2016
150
0
Kullanımda açıkladım ama tekrar anlatayım
Kullanıcıadı:sifre seklinde alt alta yazili hesablari metin belgesine yükle add yerine import de ve metin belgesini şeç sonradan açılan sekmeleri kapat start de taranır.

Anlamadım yazcagımız hesapları nerden buluyoruz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.