Çözüldü Lütfen Hesabımı ve konularımı/yorumlarımı silin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Pozi534

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
398
1
SeZer komutana da belirttim ancak cevap gelmedi ondan buradan yazıyorum, lütfen üyeliğimi,konularımı,yorumlarımı silin.Sebebi yeni bir forum açmam ve THT ile bağımı koparmak istememdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pozi534

Katılımcı Üye
10 Ağu 2015
398
1
Teşekkürler,dediğim gibi yeni bir forum açtım ve bu nedenle üyeliğimin bir anlamı zaten kalmayacak çünkü onla ilgileneceğim ve zaten artık bağımı koparmak istiyorum bu forumla

Jolly Roger

Katılımcı Üye
14 Mar 2017
414
1
root@jolyrgr
Bu Forumdan Bağını Koparma Sebebin Nedir Kardeşim Siyasi Yada hoş olmayan bi görüş mü gerekli yerlere bunu iletebilirsin yada sebebi özel değilse öğrenmek isterim bu arada konuların yararlı yada yararrsız silinmesede olur yararlanacak olan kişiler çıkabilir :)

Quiklav

Adanmış Üye
8 Eyl 2016
7,030
56
127.0.0.1
http://www.turkhackteam.org/forum-hakkinda/1139612-sikca-sorulan-sorulara-verilen-ayni-cevaplar.html

Soru:
Burada eğlendik coştuk, evet forumda güzel zaman geçirdik ama madem gidiyorum, kimseye faydam olmasın, tüm yazdıklarım ettiklerim silinsin, benim işim bitti, silin üyeliğimi!

Cevap:
Foruma kaydolurken beyan ettiğimiz gibi, üyelik açtıktan sonra silmek sizin değil yönetimin tekelinde olan bir durumdur ve silinme diye birşey söz konusu değildir, en fazla banlanırsınız girmek istemiyorsanız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.