Lütfen yardım telefon titriyor

karty01

Katılımcı Üye
24 Ocak 2012
270
0
İSTANBUL
Merhaba arkadaşlar Telefonum samsung ace plus 7500.

Telefonum bir anda kapandı daha sonra açılırken samsung yazısını geçiyor ekran kararıyor ve 3 saniye aralıklı sürekli titriyor. bataryayı takip çıkarıyoum kendilğinden açılıp aynı şeyi tekrarlıyor. Download moduna sokan bir jak var onunla download moduna alıyorum ordada 3-4 saniye durup tekrar kapanıp titremeye başlıyor lütfen yardım edin

Black Mamba

Kıdemli Üye
22 Eyl 2012
2,056
0
İstanbul
Telefonun garanti kamsamındaysa servise gönder yok garanti kapsamı dışına çıkmış yada yurt dışı ürünse telefonuna root atmayı dene. Root atma işlemi biraz tehlikelidir. Mutlaka düzenli ve eksiksiz yapılmalıdır. Zaten Şu çağın telefonlarında genellikle yazılımsal sıkıntılar çıkmaktadır.Dolayısıyla yazılımsal birşey olduğunu düşünüyor ve rootlamnı öneriyorum. Galaxy ace plus s7500 andorid 4.0 root yaz eğer dört sıfır rootu dağıtılmışsa onu yukle yoksada bulabildiğin en son sürüm android rootunu yukle googlede yapılış yöntemleri var ama dediğim gibi garanti varsa ilk yol garantiye göndermek kendin rootlarsan cihaz garanti dışı kalır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.