M.E.B Güvenlik sistemi ile ilgili

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ChucklessMhuckless

Yeni üye
5 Ocak 2016
20
0
Arkadaşlar google da .php?id= sql açıklı site ararken yanlıslıkla görmeden meb sitesine sqlmap saldırı yapmıştım tabi buna saldırı denmez zaten pek yöntem denemedim colmns pass cekeyim dedim hata aldım ama sonra saldırdıgım siteye girip bir bakayım dedim bu hatayı aldım içimden kendime sövdüm bir sıkıntı olurmu sizce yorumlarınızı bekliyorum :D

Son düzenleme:

ChucklessMhuckless

Yeni üye
5 Ocak 2016
20
0
Misyonum Türk siteleri,serverlerine saldırmak degil amacım hiç öyle olmadı yazdıgım gibi site linkine bakmadan linki kopyalayıp sqlmap pasteleyip komutları yazdım hata aldıgımda da siteye girdim baktım ki meb sitesiymiş tamamen dikkat dagınıklılıgı devamı olmadıgı takdirde sanırım bir sorun olmaz

ChucklessMhuckless

Yeni üye
5 Ocak 2016
20
0
Gormemen mümkün değil. Korkunca bilmiyorum tarzı taktik alma bahanesi muhtemelen.

korkuyla bahaneyle ilgisi yok arkadaşım düşüncelerinizi alayım dedim. her insan hata yapar o kadar site içerisinden tek tek denerken insan dikkat etmiyor linkini aldıgı siteye ayrıca babamın oğlu degilsin sana yalan atacak halim yok varsa bir cezası öderiz yanlış olan sormak mı yani ?

Yéni-Çéri

Katılımcı Üye
3 Ara 2015
607
0
Uyarı Yemişsin Bişey olmaz heralde de hocam nasıl fark etmiyosun koskoca meb in sitesi ben bile 3-4 defa bakıyorum önce siteye ne var ne yok diye.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.