MafiaWorld Oyun Oynayarak Para Kazan!

roper2534

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
2,399
1
SILIVRI
Arkadaşlar yeni açılan bi site bende yeni başladım slah asker araba vb alıyosunuz mekanlara baskın yapıyosunuz her mekan farklı farklı haraç veryor saatlik olarak.

SOl altta SUçlar bölümü var ordan suç işle butonlarına basarak hem para hem tecrübe puanı kazanıyorsunuz şuan sıralamadaki birincicin klanındayım ismi Revenge THT üyelerinin hepsi alınacaktır.

Ödeme kanıtı var fakat ben bu oyunu bi forumdan görmüştüm orda vardı oynamaya başladım sizinle paylaşmak istedim fakat o konu kalkmış o yüzden şuan yok yakın azamanda kanıtıda ekliycem ekleyemezsem konuyu kapatırım.

Oyunla ilgili diğer sorularınızı yoruma yazarsanız cevaplıycam ilk başladığınızda dediğim gibi suçlar bölümünden para ve tecrübe puanı kasın.

Şimdi size taktikleri veriyim.

1. ASker al bölümünde ilk başta pazarlamacı alıyoruz çünkü saatlik larak en fazla para veren o elinize para geçtikçe pazarlamacı alın saatlik haracınız artsın.
2. Başkalarına referans olun çünkü 15 elmas 75.000 para veriyor pazarlamacınin fiyatı 1000 para 1 pazarlamacının saatlik geliri 105 yani 1 referanstan 75x105 = 7875 para geliyor saatlik olarak.

THT üyelerine destek olarak araba silah veya asker göndericem referanslı linkten üye olanlara sayımız artarsa yeni bir klan açıcam THT adına.

Refli link : http://mafiaworld.net?ref=Pvn8OkKr0rwmMQC

Refsiz link : https://mafiaworld.net

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.