Mahalle elektriği hackleme

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

DR34M

Üye
29 Şub 2016
130
0
Who Am I'da gördüğün kurgusal şeyleri ciddi konulara taşıma lütfen kardeşim öyle birşey evden yapılacak kadar basit olabilir mi ?

osmantata

Kıdemli Üye
1 Mar 2012
2,212
2
Bir who am ı vakası olduğu çok açık ama sana şöyle söyliyeyim dostum:
Bu işi masanın altında saklanarak yapamazsın!

KaplanBedo

Katılımcı Üye
22 Kas 2015
436
0
Kocaeli
Kardeşim mahalledeki sokak lambalarini kapatabilirsin. Lambanin üstünde ldr dediğimiz bir elektrik malzemesi vardır. Güneş vurduğu zaman lamba soner. Eğer yapabilirsen bunu deneyebilirsin

PandaWasHere

Katılımcı Üye
14 Şub 2016
267
0
Trafo Hackleme Diye Vardı Bi Ara Sarı Kablodamı Kırmızı Kablodamı Numara Yazıyomuş Ona Mesaj Gönderiyomuşun Elektrikler Kesiliyormuş :D

KiNg DJ

Katılımcı Üye
21 Eki 2012
588
1
29
KONYA
Tekniker olarak direk soyliyim kardeşim bunu yapamazsın plc olmayan trafolarda ki plc ihtiyacı yok trafolarda sadece sigortalar var sigortalarida hackleyemezsin ancak şöyle birşey var Medaş in kontrol amaçlı koydukları sistemler var trafolarda o sistem sadece Medaş da var ona erisebilirsen kapatabilirsin sadece başka turlu hicbir şekilde kapatamazsin

HASAN FK

Katılımcı Üye
26 Şub 2016
367
0
İstanbul
kardeş elektrik kesmek istiyosan yan keskiyi al ve kabloları kes :yo . elektrik sistemlerinde gelişmiş bir işletim yoktur sadece kablolar vardır. bakır kabloları hackleyemezsin dimi :) . yanı elektrik siteminin komutu yoktur, kablolar sadece iletir. onun dışında bir özelliği yoktur.

egemen010

Üye
3 Şub 2011
190
0
Mahalle elektriğini hacklemek çok basit kardeşim eline sapan al taşı yerleştir çek vur kırılsın ne uğraşacan bilgisayarda :D

Yada mahalle trafosunun şartellerini --i-ndir- :d

PsikoLoqz

Üye
13 Şub 2016
141
0
Biraz Sakıncalı Ve Yakalanırsan Büyük Bir Cezası Var (Kendim Tarafimdan Biliyorum Allahtan Küçük Yaştan öyle Bişi Yaşamadım)

Öncelikle Kesinlikle Birkaç Araştırma Yap Elektrikler Tam Olarak nerden Geliyor Trafodanmı Yoksa PTT gibi Bir Yerdenmi Sonra İçeri Gir Görünürsen Pert Görünmezsen Bak Birkaç kablo Var Bide Şalter Şalter İnerse Otomatik Olarak Jeneratorler Calisiyor Sonra Kablolardan Birini [Muhtemelen Sarı] Kabloyu Çekiceksin Bayağı Kalın Bir Kablo Ve Dikkatli Ol Sakın Ucuna Deyme Sonra O kabloyu Kes İçinde Mavi Ve Kırmızı Olarak İki Kablo Var Mavi Kabloyu Kes Ucuna Usb Yada Lan Portlarında Kullanılan Herhangi Bi Ek Kablo Tak Onu Bilgisayarına Bağla [Benim Yakalandıgım An] Yakalanmasam Devam Ettiriyorum Bir Program Yazman Lazım Bu İşlerden Önce Basit Bişi Elektirik Akışının 1,3 Saniye Kesilip Geri Gelmesi Diğe Ayarlarsan Sorun Olmaz Sonra Kabloyu Çıkar Bağla Sonra Büyük Sarı Kabloyu Tak Ve Olabildiğince Kaç 1,4 Saniye Durup Durup Yanacaktır Programı Sildim O Günden Sonra Olsa Atardim Program Dediysemde Aklına Böyle Rat Gibi Bi Program Çeşidi Gelmesin bildiğin Konsoldu Yani

SH1

Üye
28 Şub 2016
102
0
hocam sırf sana özel anlatıyorum şimdi gidiyosun trafoya kafa atıyosun yada gta dan öğrendiğin gibi füze atıyosun artık mahalle elektriği gg ve sen heçkırsın !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.