Mail gelmez oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kara-kartala

Katılımcı Üye
26 Şub 2011
262
0
Uzaklarda...
Hotmailimi ayın 8inden beri mail gelmiyor.Oysaki hergün üye olduğum mail gruplarından,arkadaşlardan vs. mail gelirdi.Hotamailin şifre vs. herşeyini değiştim.Biri girip kendine mi yolluyor diye.Ama ayarları seçenekleri falan kurcaladım bağlantılı hesap falanda yok.Diğer maillerimden kendime mail attım.Ama gelmedi :mad: . Bu sorunun çözümü nedir?

MF240s

Katılımcı Üye
11 Eyl 2011
339
0
hotmail hesabında sağ üstte isminin olduğu yerde optionsu tıkla soldaki menüde maili tıkla junk mailin(gereksiz posta) altında filtre ve bildirmeye gir gereksiz posta alıcısını standart yap kaydedip çık bide yine mail bölümünde Managing your account(hesabı yönet) bölümünün en altında POP and deleting downloaded messages (pop ve karşıdan yüklenen iletileri silme) ye git vemailleri hiçbi programın silmesine izin vermeyi etkinleştir hotmaili türkçe kullanırsan daha kolay halledersin :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.